www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 04/30/2018 - 13:19

Terénní práce jsou fakticky vždy velmi náročnou záležitostí. Jednat se může třeba o kopání základů před stavbou nějakého objektu anebo pouze o zarovnání konkrétní plochy. Tradičně se také kopou dlouhé výkopy určené pro vedení vody, elektřiny či plynu. Dostat se pod povrch jenom se standardním rýčem je prakticky nemyslitelné. To samé platí i o krumpáčích a jiných standardních ručních nástrojích. Na velké bagry zase nemá člověk licenci, nebo stojí takto realizované práce neskutečné penzum peněz. Jaký je tedy optimální kompromis? Minibagry a minirypadla. 3 hlavní důvody jejich využití si uvedeme v následujících řádcích.

1. Minimální investice

Cena je samozřejmě na prvním místě. Moderní minirypadla jsou mnohem levnější než standardní velké stroje. Už jejich pořizovací cena se pohybuje v minimu kolem 100 000 korun. U standardních velkých strojů můžeme hovořit o ceně v řádech milionů korun. Pokud si budete velký bagr pouze půjčovat, začínáte v minimu na nějakých 600 korunách za hodinu vykonané práce.

2. Dostanete se kamkoli

Už jste někdy sledovali realizaci základové desky, respektive její výkop? Pokud ano, dáte za pravdu tvrzení, že po hrubých pracích zpravidla následuje ruční dokopání některých hůře dostupných míst. S minibagrem nebo minirypadlem se s tímto problémem nesetkáte. Prostě a jednoduše se dostanete kamkoli dle aktuální potřeby. Pořiďte si proto minibagr. Prodej těchto přístrojů je volně dostupný a objednat si je můžete pohodlně na mikrobagry.cz.

3. Triviální obsluha

Teď už víte, že se vztahuje na minibagry a minirypadla prodej u zmiňované společnosti, nicméně je třeba upozornit na naprosto jednoduchou obsluhu obou zařízení. Zvládne ji i malé dítě. Navíc se přístroje jednoduše převezou na místo určení na přívěsném vozíku. Za logistiku tedy také nebudete muset nic platit.

reklama: