www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 02/24/2018 - 09:43

Ideálním bydlením je takové, ve kterém se cítíte dobře a pohodlně. Pokud však sledujete trendy, tak určitě víte, že v dnešní době se vzhled a design interiéru i exteriéru opravdu řeší. Inspirujte se trendy v bydlení, které z vašeho bydlení udělají dům jako z katalogu.

1) Už od minulého roku vedou tmavé a syté barvy na stěnu. Hluboké barvy, které dominují celé místnosti, tak dokážou zajímavě rozšířit prostor. Vyzkoušet můžete modrou, červenou nebo zelenou. Nezapomeňte, že k takto barevným stěnám se hodí bílé nebo šedé podlahy a stropy.

2) Trendy se stává také kombinace nového a starého. I z novostavby můžete vyčarovat prostor, který dýchá uměním. Vyzkoušejte květiny na tapetách, obrazy s mytologickými výjevy a dekorační prvky, které pořídíte například ve starožitnictví nebo bazaru. Propojením moderního bydlení a pestrobarevných a uměleckých dekorací dodáte vašemu domovu duši.

3) Pokud chcete vaše bydlení směřovat k pohodlnému a ležérnímu stylu, tak jej propojte s elegancí. Vyzkoušejte obkladové kameny, tapety s přírodními vzory, jako je dřevo nebo kámen a také nezapomeňte na detaily. Pro hřejivý a měkký dojem použijte polštáře, přehozy a nebojte se ani umělých kožešin.

4) K moderní eleganci patří také světlé a otevřené bydlení. Při stavbě domu myslete na to, abyste mohli například rovnou z obývacího pokoje vykročit na terasu. V zimě pak můžete využít zimní zahradu, která může sloužit také k posezení s přáteli. Nebojte se propojit svůj dům i se zahradou.

5) Vpusťte do svého domu také slunce. Vaše bydlení bude vypadat upraveně a svěží, když do interiéru zapojíte hru s květinovými vzory, místo plastových krabic zkuste proutěné košíky, přidejte svíčky a dřevěné trámy v domě nezakrývejte. Vytvořte prostor, který bude vypadat jako útulné venkovské bydlení.

6) Nemusíte se bát ani zlatavých barev a odstínů žluté, oranžové a zlatě okrové. Tyto barvy vám i v zimě zlepší náladu a váš dům bude opravdu příjemným místem k bydlení. Co se týče exteriéru, tak terasu nebo zimní zahradu doplňte pohodlným nábytkem, i zde rozmístěte polštáře a nebojte se ani zvonkohry nebo dekorace v podobě lapače snů.

7) Při úpravě exteriéru se snažte, aby celkový vzhled domu korespondoval se stylem vašeho interiéru. Pokud chcete bydlet moderně a trendy, tak dodržujte jednoduchá pravidla. Méně je někdy více a kromě designové stránky by měly veškeré součásti vašeho bydlení plnit i praktickou funkci. Při výběru například garážových vrat tak dbejte nejen na odolný a pevný materiál, ale také na jejich kvalitu a životnost. Zvolit můžete například posuvná, rolovací, dvoukřídlá nebo sekční garážová vrata.

8) Pokud chcete, aby vaše garáž nebyla jen nevzhlednou stavbou pro parkování auta, tak se nebojte vyzkoušet nový design garážových vrat. Společnost KRUŽÍK s.r.o. disponuje unikátní technologií digitálního tisku na vrata, využívající inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou. Kolekce UNICO od designérky Ivy Bastlové vás překvapí deseti dekory, které zapadají k moderní architektuře. Jejich rafinované a hravé zpracování vás bude bavit.

 

reklama: