www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 04/30/2018 - 13:34

S přicházejícím létem se, jako každý rok, každá žena zamýšlí nad tím, jak co nejsnadněji zahájit plavkovou sezónu s vysněnou postavou. Přitom je to tak snadné. Zapomeňte na nesmyslné diety či nefungující medikamenty! Změňte jídelníček a běžte si každý den alespoň na chvíli zaběhat.

Běhání je tou nejlepší volbou

Proč však zrovna běh? Běháním totiž spálíte spoustu energie i tuků. To však není jediné pozitivum. Výrazně si také zlepšíte fyzickou kondici. Bolí vás nohy i z chození? Zadýcháváte se do schodů? Pokud začněte pravidelně běhat, tělo si začne na zátěž zvykat a časem si zlepšíte kondici natolik, že vás běžné aktivity vůbec nerozhodí. Ba naopak. Během se také krásně tvaruje tělo. Je dobré nejenom na stehna a lýtka, ale při běhu zabírají také hýžďové svaly a bříško. Běh má také nespornou výhodu v tom, že běhat můžete kdykoliv a kdekoliv. Místo koukání do zdi v posilovnách se naopak můžete kochat nádhernou přírodou a čerstvým vzduchem. Kromě krásné postavy a příjemné únavy vám také bude odměnou skvělý pocit. Běhání totiž vyplavuje endorfiny. Co však dělat v případě, že nemáte parťáka, který by běhal s vámi?

Sport zábavnou formou

Pokud potřebujete společnost, avšak není k dispozici, vezměte si s sebou k běhání hudbu. Ta je totiž doslova zázrakem při cvičení. Dokáže vás dostat do varu, namotivovat a pomůže vám udržet tempo. Jedním z perfektních parťáků na běhání je i MP4 přehrávač Orava MX-16G. Tento šikovný a kompaktní přístroj je designově velmi povedený. Díky malé velikosti se hravě vejde do kapsy či batohu. Součástí je také popruh, díky kterému si přehrávač můžete upevnit na ruku a zajistit tak, že vás nebude omezovat v pohybu. Gumový kryt chrání přehrávač před pádem, nečistotami či poškozením. Přístroj má 16GB interní paměti a obsahuje slot na paměťovou kartu microSD, tudíž je zde dostatek prostoru na všechny vaše oblíbené písně.

Pokud vás MP4 přehrávač Orava MX-16G zaujal, najdete jej na www.orava.info.

reklama: