www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 05/30/2017 - 02:56

Každý z nás má na určité situace odlišný názor a rád by ho nějak prezentoval. Nebaví vás rozebírat všechna témata pouze u piva? Zkuste stejně jako já, blog! Velice jednoduchý nástroj na publikování svých názorů může mít opravdu každý, přidáte se?

Proč psát?

Proč byste vlastně měli o něčem psát? Je to jednoduché. Vzpomeňte si na tu náladu, když se děje něco důležitého, média vám předhazují informace a vy jste z nich jenom naštvaní. Ať už se jedná o politiku, ekonomiku, kulturu či sport, občas máte oproti médiím jiné nápady. Psaní svých vlastních názorů na blog je přínosné hned v několika ohledech. Porovnáte svůj názor s ostatními autory, můžete se dozvědět o nových tématech, či se rozvinout v těch, které znáte. Především se ale můžete svým názorem vypsat ze špatné nálady, což nemá chybu. Přesně proto jsem se jednoho dne rozhodl také psát svůj blog. Zpočátku jsem měl o psaní jisté pochybnosti, ale postupem času mne publikování názorů přinášelo dobrý pocit.

Kde psát blog zdarma?

Na internetu jistě najdete nepřeberné množství blogů. Je pak pouze na vás, který zvolíte a kde se rozhodnete publikovat svoje názory. Já, jelikož blog píši pouze pro zábavu, jsem určitě chtěl blog zdarma. Prohledal jsem na internetu spoustu blogů a nakonec jsem si vybral svobodný blog. Líbí se mi na něm třídění blogů podle témat a velmi zajímavé názory všech autorů. Po založení účtu jsem ihned začal psát a jelikož se vyžívám ve sportovních tématech, o čem budu psát bylo hned jasné. Jak vlastně svobodný blog vypadá se můžete podívat, zde je můj první blog. Pokud se bojíte úprav článku ohledně fotografií, celkového vzhledu apod., administrátor stránky je vám plně k dispozici.

Jak psát?

Styl psaní je jen a jen na vás. Jestli dáváte přednost spisovnější češtině, či přesně nevíte, kam doplnit čárky a je vám bližší hovornější způsob jazyka, prosím. V tom je psaní na blog jedinečné. Je pouze na vás, jaký styl si zvolíte právě vy, zda budete psát tak či onak. Je to váš blog, tudíž co je pro vás ideál, je svaté.

Závěr – nenechte se ovlivnit!

Pokud tedy máte stejně jako já plné zuby mediální masáže a chcete se i vy podělit o svůj názor, neváhejte a založte si blog. Za sebe mohu doporučit již zmíněný svobodný blog, který je zdarma a není cenzurovaný. Kde chcete psát je však pouze na vás. Vlastní názor je ale v dnešní době naprosto klíčový. Každý z nás by si jej měl uchovat a nenechat se zmanipulovat. Právě manipulace je v dnešní době velkým problémem. Ať už televize, noviny či internetová média denně ovlivňují názory nás všech. Naším těžkým úkolem je tyto manipulace objevit a upozornit na ně! Třeba také přes blog.

blog zdarma