www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 01/19/2016 - 00:13

MotivP už patří v Česku a na Slovensku ke stálicím ve vzdělávání a poradenské činnosti. Na trhu působí dvacet let a stále rozšiřuje svou nabídku. V současné době nabízí kurzy, přednášky a konference z mnoha různých odvětví. Některé jsou menšího rozsahu, ale občas dojde na velkou akci. Letos se taková plánuje na červen.

Organizátoři se na konferenci, která se bude konat 9. června v Praze, zaměřili na stále se měnící svět. Je pravda, že co bylo včera, nemusí být skutečností dnes. Svět je neustále v pohybu, nevíme, na co se můžeme spolehnout, a tomu se musí přizpůsobit také marketing. Konference nese název Střelba na pohyblivý cíl, protože přesně tomu se dnešní marketingové strategie podobají. Musíte se naučit číst to, co ještě nebylo napsáno.

Přestávky na výměnu zkušeností

Konference MotivP jsou dost známé tím, že neopomínají důležitost přestávek na kávu a oběd. Při nich je totiž nejlepší příležitost vyměnit si zkušenosti s kolegy, rozšířit své sítě, poznat nové partnery a budovat si reputaci. Druhým důvodem k návštěvě konferencí bývá kromě získání znalostí setkání se s významnými lidmi ze svého oboru. Tady se na to myslí.

Tradiční překvapení

Harmonogram konference není známý a řečníci budou teprve zveřejněni. Jistí jsou zkušený lektor, kouč a manažer František Hroník a moderátor, lektor, kouč Michael Chytrý. Ostatní jména nám zatím zůstávají utajena. V minulých ročnících na konferencích MotivP vystoupili například Andrej Babiš, Dominik Duka, Andrej Kiska nebo Jaro Slávik. Dá se tedy předpokládat, že i letos přijdou vážení hosté.

Jako pokaždé je také tentokrát připravený večerní program a účastníci nebudou ochuzeni ani o tradiční překvapení. Bude to velkolepé.

Konference se zúčastní 250 – 350 top manažerů, první nadšenci už mají šanci se přihlašovat. Přihlašovací formulář je přímo na webu konference, aktuálně běží akce 1 + 1 zdarma.