www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 06/12/2017 - 21:39

Čeká vás oslava narozenin, promoce, výročí, narození dítěte či jakýkoliv jiný významný životní okamžik? Pak byste měli popřemýšlet o vhodném dárku. A jelikož to nejdůležitější, co v životě máme, je zdraví, není nic lepšího než darovat právě tohle.

Instantní zdraví se bohužel ještě nikde neprodává, ale můžete věnovat dárkový koš plný vitamínů či zdravých pokrmů. Ptáte se, co do něj dát? S tím si nemusíte lámat hlavu, když koupíte už naaranžovaný koš. Dá se objednat i přes internet, z e-shopu ZdravyKos.cz.

Co se v koších nachází?

Dárkové koše jsou poskládané podle toho, komu jsou určené. Například dárkový koš pro maminky obsahuje vše potřebné po narození miminka – plenky, plyšovou hračku, dětskou kosmetiku apod. Dárkový koš pro muže zase zaujme lahví dobrého alkoholu. A tak bychom mohli pokračovat.

Jedná se o vhodný dárek pro maminku, tatínka, kamarády, ale i obchodní partnery nebo zaměstnance. Uděláte dobrý dojem, protože koše jsou složené výhradně z kvalitních produktů.

Proč jsou zdravé?

Zdravé koše jsou to proto, že obsahují jen zdravé potraviny. Mnoho z nich se pyšní označením FAIR TRADE, RAW, BIO nebo ORGANIC. Pochází od českých či kvalitních zahraničních výrobců a samotnou výrobou jsou šetrné k přírodě. Většinu z nich lze v e-shopu zakoupit také samostatně, takže pokud by obdarovanému něco z košíku obzvlášť zachutnalo, zvládnete ho touto pochutinou nadále zásobovat.

Dárkové koše jsou sestavené tak, aby pohladily nejen chuťové buňky, ale i oko. Obdarovaným je kolikrát líto z nich cokoliv vytahovat. K dispozici jsou v různých cenových variantách (nejlevnější seženete do 300 Kč), a kdybyste si přesto nic nevybrali, můžete si nechat sestavit dárkový koš na míru přesně podle svých představ. Jedno je ovšem jisté. Zdravé potraviny, dobrý alkohol, kosmetika a hračky jsou dárky, jimiž nikoho neurazíte.