www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 06/12/2017 - 21:36

Líbí se vám všechny ty překrásné obývací pokoje na fotkách v novinách a internetových magazínech? Ano, většinou je za nimi práce profesionálního interiérového designéra, nicméně nemusíte platit tisíce, abyste mohli někoho takového požádat o pomoc.

První možností je pustit se do zařizování samostatně. Stačí si najít na internetu obývací pokoje inspirace, prohlédnout si fotografie a vybavit si vlastní místnost ve stejném stylu. Sehnat podobné kousky nábytku je ovšem dost složité, pokud si je nehodláte nechat vyrábět na zakázku, což je drahé. Vhodné je dívat se na fotky interiérů, u nichž je uvedené, odkud pochází vybavení na fotce. Přesně takové snímky, které vás odkážou rovnou do e-shopu, najdete na InHaus.cz.

Vypátrejte konkrétní produkty přímo v e-shopech

Internetový časopis InHaus.cz je nejen plný článků, ale především praktických ukázek realizovaných interiérů. Vše je roztříděné do tematických kategorií a podkategorií, takže pokud sháníte novou pohovku, snadno najdete tipy na sedací soupravy. Jak již bylo zmíněno, konkrétní fotografie vás odkazují rovnou do e-shopů, kde lze dané kousky pořídit.

Spojte se s architekty a bytovými designéry

Nejste si jistí, jaká křesla se budou hodit právě k vám? Netušíte, co by mohlo místnost trochu rozzářit? Potřebujete poradit s výběrem obývací stěny? Právě pro tyto případy je možné přes web InHaus.cz komunikovat s bytovými designéry či architekty. Diskuze je otevřená veškerým dotazům, odborné odpovědi jsou zaručeny.

Přes web se také dá vyhledat konkrétní firma, která vám s realizací pomůže. Prostě a jednoduše se jedná o místo, kde se schází klienti se zahradními architekty a bytovými designéry. Pokud se chystáte rekonstruovat nebo zařizovat byt či dům, určitě se sem podívejte, abyste zjistili, jaké máte možnosti, a objevili, co je momentálně moderní.