www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 11/23/2017 - 08:27

Chcete si ověřit, zda jste skutečně bez dluhů, nebo jestli jste vedeni jako spořádaný zákazník platící své závazky včas? Potřebujete si ověřit bonitu svého klienta žádajícího o půjčku? Pak využijte možnosti nahlédnout do registru dlužníků.

Hlavním účelem je ochrana věřitelů

Registr dlužníků online zdarma k nahlédnutí slouží ke zjištění aktuální úvěrové angažovanosti žadatele o půjčku. Dozvíte se zde spoustu důležitých informací z celé platební historie klienta. Pokud se při ověřování setkáte s tím, že zákazník pravidelně neplatí své závazky týkající se leasingu, mobilních služeb, energií či hypotéky, je to pro vás dostatečný důvod k zamítnutí půjčky.

Naopak, pokud jste při splácení svých závazků svědomití, získáte kladné ohodnocení. To přispěje ke zvýšení šance na poskytnutí půjčky. Registry s pozitivními referencemi jsou BRKI a NRKI.

Dosáhnete na půjčku, i když jste v insolvenci?

Dostali jste se vlastním nebo cizím zaviněním do insolvence? Jste v situaci, kdy nutně potřebujete půjčit peníze? Na půjčku v bance v každém případě zapomeňte. Nahlédnutím do registru dlužníků okamžitě zjistí veškeré vaše nesplacené dluhy. Půjčka v insolvenci je možná pouze od nebankovní instituce s mírnějšími kritérii pro její schválení. Většinou stačí věk nad 18 let a české občanství. Musíte ovšem počítat s vyšší úrokovou sazbou.

Když potřebujete okamžitě půjčit peníze

Málokdo z nás je skutečně bez dluhů. Vlastní bydlení a automobil rozhodně není levná záležitost. Máte na krku hypotéku s leasingem a navíc jste se dostali do situace, kdy nutně potřebujete hotovost? Řešením je okamžitá půjčka pro zadlužené nazývaná též expresní půjčka. Zde se opět obraťte na nebankovní sektor, kde vám pošlou potřebnou částku na účet obratem. Berte v potaz ale vyšší úrok a kratší dobu splatnosti.

reklama: