www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 01/26/2018 - 19:50
Mnoho lidí je alergických na větu: "Už se blíží léto." Jasně, podle počasí to tak úplně nevypadá, ale není třeba toto úsloví rovnou zavrhovat. Proč? Protože na něm je v podstatě hodně pravdy. Říkali jste si v červenci na dovolené u moře, že do Vánoc je to ještě světelný rok daleko? No a potom člověk ani nestihne nakoupit dárky. Od začátku léta nás přitom dělí přibližně stejné časové období. Jinými slovy jde o čas, kdy je oblečení doplňkem naší postavy a musí nechat vyniknout vaše přednosti. Jaká část oděvu tyto požadavky nejpřesněji splňuje?

Jak vybrat tílko?

Tílka patří mezi obávané kusy oděvu hlavně u početné skupiny mužů. Ti se obávají, že je v nich až příliš dobře vidět, jak jsou na tom se svojí svalovou hmotou. Ovšem ti, kteří jsou na tom v tomhle ohledu dobře, naopak pánská tílka preferují. Jasně, každému není ukazování ramen všem kolem úplně příjemné, na druhou stranu všichni musí uznat, že v letních parnech jde o příjemnou úlevu od úmorného horka. Minimálně když jdou běhat nebo vykonávat práci na zahradu, měli by muži tílko nosit. Tílko je pro muže v podstatě taková pracovní bunda léta.

Dámy mají tílka v oblibě

U žen jde o trochu jinou situaci. Ty ramena ukazují často, a tak v teplých měsících zaujímají dámská tílka přední místa v jejich šatníku celkem často. Oběma pohlavím by mělo záležet především na materiálu, který musí být pro celé tělo maximálně příjemný. K tomu je jistě podstatné, zda dokáže látka vsáknout aspoň část potu, který i když neradi produkujeme v horku všichni v hojné míře. Samozřejmě záleží na stylovosti střihu, barvy a vzoru. Mít oděv od známé značky také jistě není k zahození.

V zimě se vám bude hodit i taková zimní verze tílek, tedy vesty na zahřátí. Prohlédnout si je můžete zde - https://www.xfer.cz/pracovni-obleceni/bundy-vesty.

reklama: