www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 04/13/2018 - 13:41

Majitelé pejsků a kočiček se často potýkají se zbytečnými problémy, které mají jednoduché řešení. Patří mezi ně výcvik, kontrola stravy, hygiena, bezpečí ale i zábava. Všechny tyto aspekty pokryje moderní technologie vložená do základního vybavení pro domácí mazlíčky. Dopřejte jim péči, jakou si zaslouží, a mějte neustálý přehled o jejich stavu s chytrými produkty smartpet.

S chytrými obojky neztratíte kontrolu ani mimo domov

K inteligentním vynálezům pro psy a kočky patří chytré obojky, monitorující aktivitu zvířecího miláčka po celý den. Lze je dokonce propojit s mobilní aplikací, což vám dává možnost mít neustálou kontrolu nad chováním svého mazlíčka. Obojky s funkcí smartpet aktivity prozradí, zda váš pejsek či kočka nezačínají zbytečně lenivět a jaká nálada u nich převládá. Elektronické GPS obojky představují bezpečnostní kontrolu, protože díky nim zjistíte během vteřiny, kde se váš mazlíček nachází, pokud se zaběhne. Asi nejpraktičtější jsou pak elektronické výcvikové obojky schopné zajistit výcvik pro všechna psí plemena, která lze také ovládat přes mobilní aplikaci.

Chytré misky hlídají životosprávu vašeho mazlíčka

Další důležitou součástí zdravého domácího mazlíčka je vyvážená strava. Je důležité umět zvířeti poskytnout tolik stravy, aby nestrádal hlady a zároveň se nepřejídal. Tuhle funkci skvěle ovládají smart dávkovače pro krmivo i vodu. S jejich pomocí zajistíte pro svého mazlíčka prvotřídní stravovací plán, protože inteligentní misky umí zvážit předepsanou dávku krmiva a poskytne zvířeti pravidelný příjem potravy v tom správném množství. Antibakteriální materiál navíc dbá na zdraví vašeho zvířecího miláčka, a omezuje tak množství zažívacích obtíží. Na podobném systému funguje i automatický záchod pro kočky, který udržuje vyměšovací misku neustále čistou bez vašeho zásahu po celý den.


Zvířecího miláčka nejlépe zabaví chytré hračky

Ke spokojenému životu domácích mazlíčků patří samozřejmě i zábava. Majitelé však většinou nemají na hraní tolik času, kolik jejich zvířecí miláčci potřebují. I na tento problém existuje chytré řešení a jsou to smart hračky pro psy a kočky, které je dokážou zaměstnat na několik hodin, aniž by o ně ztratili zájem. Je to vynikající příležitost, jak jim nedovolit zažít nudu v době vaší delší nepřítomnosti. Vyplatí se především pro hravá štěňátka, která se v případě nudy zaměřují na nábytek, obuv nebo jiné cenné předměty. V nabídce chytrých hraček najdete automatické lasery, vrhač míčků, multifunkční podložku pro kočky se škrabadlem a spoustu další inteligentní zábavy.

reklama: