www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 02/28/2017 - 09:40

Možná právě přemýšlíte, kam se letos vydat na jarní či letní dovolenou, a nikdy není moc brzy plánovat také další zimní pobyt. Zatímco dříve vyrážely zástupy českých turistů na dovolené do zahraničí a nejvyhledávanějšími destinacemi byly ty u moře, dnes je tomu již jinak. Dalo by se říci, že lidé znovuobjevují krásy České republiky. V posledních letech jsou tak čím dál více vyhledávané tuzemské dovolené. Jednou z hojně navštěvovaných a turisticky vybavených lokalit je i Špindlerův mlýn.

Tipy na výlety

Špindlerův mlýn je nejznámější horské středisko u nás. Každoročně ho navštěvují tisíce spokojených turistů. V zimě zde samozřejmě najdete ty nejlépe upravené a vybavené sjezdovky pro lyžaře i snowboardisty, ale i v létě si zde přijdete na své. V nedaleké blízkosti Špindlerova mlýna se vyskytují zajímavé přírodní úkazy a památky. Vyrazit můžete například k prameni Labe, Labské i Luční boudě či Pančavskému vodopádu. Všude vás bezpečně provedou značené turistické stezky. Kromě jarní a letní dovolené zde můžete strávit i příští Vánoce nebo Silvestr. Zažijete tak zcela jinou a neopakovatelnou atmosféru. Užijí si zde jak mladé páry, tak i rodiny s dětmi, vždyť co může být lepší než vánoční čas se sněhem?

Ubytování ve Špindlerově mlýně

Jestliže vás zaujala možnost strávit letní nebo i zimní dovolenou v příjemném prostředí Špindlerova mlýna, rozhodně si co nejdříve zajistěte také ubytování. Jedno z nejluxusnějších a nejvybavenějších ubytování poskytuje například Amenity Resort Špindlerův mlýn. Kromě čtyřhvězdičkových hotelových pokojů nabízí ubytování i ve velkých rodinných apartmánech s plně vybavenou kuchyňkou. Po náročném dni na sjezdovce můžete načerpat novou energii ve wellness nebo se odreagovat na bowlingu. Vše se nachází přímo na svahu, Špindlerův mlýn díky tomu budete mít jak na dlani.

Špindlerův Mlýn

reklama: