www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 04/02/2018 - 00:42

Sex už dávno není takové tabu jako kdysi. Jde o běžnou součást života téměř všech dospělých lidí. Sice se jedná o intimní záležitost, která by měla zůstat jen mezi partnery, nicméně není nic špatného na tom, když přiznáte, že při milování používáte různé pomůcky.

Kdo jednou erotické pomůcky vyzkouší, začne si s nimi sex zpříjemňovat pravidelně. A proč by ne? Vnesou trochu vzrušení do zažitého stereotypu a mnohé z nich vás zachrání v případě, že je zrovna partner daleko. Užijete si s nimi totiž i o samotě.

Je na čase se trochu vzdělat

Česká populace se dělí na dvě skupiny. Ta první považuje vibrátor za běžnou pomůcku a nadšeně zkouší i další produkty ze sexshopů. Ta druhá žije stále v minulém století, kdy se o takových věcech veřejně vůbec nemluvilo. Je na čase podřídit se moderní době, nebudete litovat.

Vzdělávat českou populaci v oblasti sexuálních pomůcek se snaží online sexshop RůžovýSlon.cz. Na jejich webu najdete nejen textové a fotografické recenze, ale také videa vysvětlující přednosti a nevýhody jednotlivých výrobků. Chcete-li se tedy trochu vzdělat, zamiřte právě sem. Tady vám také poradí, co by bylo vhodné pro vás, vašeho partnera či partnerku.

Darujte lepší sex vám oběma

Toužíte-li také vyzkoušet nějakou pomůcku, máte dvě možnosti. Buď se dohodnete se svou drahou polovičkou, nebo prostě přichystáte překvapení. K narozeninám, svátku, Vánocům, výročí, však ona se nějaká příležitost najde. Vsaďte se, že druhá strana zklamaná nebude. Erotické pomůcky jsou totiž jednoznačnou odpovědí na otázku, jak na žhavý sex. Ačkoliv se to nezdá, zlepšit kvalitu milování mohou i pomůcky, které jsou určené výhradně pro ženy či pro muže. Co byste řekli třeba takovému na dálku ovládanému vibračnímu vajíčku? V e-shopu Růžový slon jsou oblíbené rovněž silikonové venušiny kuličky. Vykouzlete své partnerce úsměv na tváři i vy!

reklama: