www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 04/10/2018 - 15:35

Erotické pomůcky rozhodně nejsou žádným výmyslem 21. století. První umělé penisy se používaly už v pravěku! Důkazy se dochovaly na jeskynních malbách. Ve středověku se zase vibrátorem pomocí orgasmů léčila ženská hysterie.

Na sexuálním potěšení prostě není nic špatného a lidé se dnes již nestydí přiznávat, že mají doma sbírku vibrátorů nebo třeba vakuové pumpy. Sice to není zrovna téma, o němž byste se bavili při společné rodinné večeři, nicméně s partnerem by se o takových věcech mluvit mělo.

Trocha oživení do partnerského vztahu

Erotické hračky pro dospělé dnes zastávají dvě úlohy. Za prvé vám dopomohou k uspokojení, pokud nemáte žádného partnera. A za druhé pomáhají oživit partnerský vztah. Ať chcete, nebo ne, sex se stejnou osobou se stejně po čase stane stereotypem. A víte, co je největší zabiják vztahů? Právě stereotyp. Lidé ho nemají rádi, hledají pak změnu jinde.

Nejrůznější hračky do postele dokážou přinést nový prvek do vašeho sexuálního života. Třeba se budete cítit zase jako v začátcích, když jste objevovali, co se tomu druhému líbí.

Vibrátor je jenom začátek

Pod názvem erotická pomůcka si většina lidí představí vibrátor. Ano, to je sice základní hračka pro ženy, nicméně poměrně obyčejná. Většinu lidí láká zkusit spíš něco méně tradičního. Co byste řekli třeba na venušiny kuličky? Vibrační vajíčko ovládané na dálku? Anální kolík, který si můžete s vaší drahou polovičkou půjčovat? Možností je opravdu mnoho, a jestli nevíte, o čem je řeč, je na čase vydat se na průzkum.

V dřívějších dobách by vám nejspíš nejlepší vibrátor nikdo neporadil, ale dnes je všechno jinak. Chcete-li se trochu vzdělat v oblasti sexuálních pomůcek, rozhodně se podívejte do e-shopu RůžovýSlon.cz. Jednak mají hezky zpracované popisky výrobků, jednak vedou povedený blog, a publikují dokonce video recenze. Prostě a jednoduše se snaží o osvětu v oblasti erotiky. Mladí totiž experimentují poměrně bez zábran, ovšem zejména starší lidé mají zažité, že o sexu a věcech souvisejících s ním se nemluví. Je na čase tento stereotyp trochu změnit!

Pro začátek stačí i různé domácí pomůcky

Erotické hračky se pohybují v různých cenových relacích. Některé pořídíte za pár stovek korun, jiné stojí i tisíce. Pro začátek vás ovšem nemusí stát vůbec nic. Sex se dá oživit i spoustou věcí, které určitě máte doma. Třeba takové pěkné erotické prádlo dokáže divy. Nebo co byste řekli na sex v rukavicích? Vyzkoušejte ty klasické pletené, ale i latexové nebo chirurgické. Je to zvláštní pocit a třeba se vám bude líbit. Případně se zkuste pomilovat na nějakém netradičním místě. Co byste řekli na vanu?

Prostě a jednoduše začněte objevovat, co se vám líbí. V žádném věku není pozdě na experimenty. Přestaňte se stydět, promluvte si s partnerem či partnerkou, nebo přichystejte překvapení a pak si užívejte, jak se na něj bude tvářit. Úspěch je téměř zaručen. Vždyť kdo by se zlobil za dobrý sex?


reklama: