www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 09/29/2017 - 22:27

Blíží se období nákupů vánočních dárků. Pokud hledáte nějaký pěkný dárek pro přítele, manžela či třeba zručného bratra, zkrátka šikovné kutily, pak pro vás máme tip v podobě nářadí japonské značky Makita.

Pozor na to, kde nářadí kupujete!

Aku nářadí Makita si v tuzemsku získává stále větší popularitu. Je to dáno nejen příjemnými cenami a kvalitou, ale také možností si jej pořídit v internetových obchodech.

Zde je na místě lehké varování. V poslední době se totiž na českém internetu rozmohl trend, kdy si čeští distributoři zakládají stránky a eshopy, v nichž se tváří přímo jako firma Makita. Na nich pak uvádějí „autorizované prodejce“. Ti ale mají autorizaci pouze u českých distributorů, nikoliv přímo u Makity. Proto je dobrá obezřetnost. Při nákupu se obracejte na skutečné autorizované prodejce, kteří mají smlouvu přímo s japonským výrobcem. Jedním z nich je firma Schipro, jež nabízí kompletní zboží značky.

Vrtačky a brusky Makita za nejnižší ceny

Jako ideální dárek pro domácího kutila se jeví třeba vrtačka Makita. Příklepová vrtačka s vysokým výkonem, která při práci jen minimálně vibruje, bude perfektním vybavením do domácí dílny každého správného kutila. Může s ní vrtat prakticky do jakéhokoliv materiálu, a to včetně betonu a oceli.

V sortimentu zboží prodejce Schipro nechybí ani bruska Makita, s níž se dá v dílně naprosto bez problémů zbrousit či řezat dřevo, z něhož vám manžel či přítel doma vytvoří třeba novou kuchyňskou linku.

Oficiální prodejce japonské značky v Česku

Společnost Schipro jako jeden z oficiálních distributorů značky Makita v České republice nabízí nejnižší ceny na trhu. Samozřejmostí je pak kvalitní zákaznický servis, který u neověřených distributorů nemáte šanci využít. Zároveň se můžete spolehnout na dodržení záručních lhůt.
Makita

reklama: