www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 09/14/2018 - 16:30

V posledních několika letech nezaměstnanost v České republice prudce klesala, dokonce je v letošním roce tak nízká, že společnosti hlásí nedostatek kvalifikovaných pracovníků. Pokud tedy uvažujete o změně v profesním životě, máte ideální šanci, neboť si můžete vybírat z mnoha pracovních nabídek.

Zaměstnavatelé se snaží nalákat specialisty na atraktivní plat, výhodné benefity a příjemné pracovní prostředí. Ovšem většinou se stane, že opak je realitou. Jestliže si chcete ověřit, zda jsou pracovníci v dané firmě vskutku spokojení, navštivte portál VímVíc.cz, kde najdete profily firem včetně hodnocení.

Hodnocení zaměstnavatele vám mnohé prozradí

Ještě než si někam pošlete životopis, zhlédněte nejprve hodnocení zaměstnavatele. Profesní portál VímVíc.cz pečlivě sbírá hodnocení jednotlivých společností, přičemž v současné době jich má už přes 11 000, ovšem každým dnem hodnocení přibývají, a to jak od bývalých, tak i současných zaměstnanců.

Jestliže jste se tedy rozhodli pracovat v nějaké firmě, zajděte na web VímVíc.cz, najděte si ji přes vyhledávání a podívejte se, co o ní ostatní zaměstnanci píšou. Hodnocení vás buď odradí, nebo přesvědčí, že je čas na změnu.

Mezi nejlepší zaměstnavatele podle portálu patří například společnost Apple Czech, Komerční banka i Lidl. Nejlepší je však společnost Capexus, která získala od osmnácti recenzentů plné bodové ohodnocení.

Atraktivní nabídky práce

Portál VímVíc.cz je ucelený, a tak nabízí také sekci s nabídkami práce. Volná pracovní místa jsou napříč různými obory, tedy ať už se specializujete na programování, ekonomiku či marketing. Nabídky práce jsou rozdělené do přehledných kategorií, tudíž si můžete vybírat podle oborů. Záleží na tom, v čem jste skutečně dobří.

Samozřejmě nechybí ani magazín s různými tipy týkajícími se kariéry a online kurzy. Pokud se chcete neustále zlepšovat, absolvujte některý z nabízených kurzů. Celoživotní vzdělání vám zajistí kariérní postup.

reklama: