www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 08/02/2018 - 12:03

Zapomeňte jednou provždy, že se móda a s ní spojené trendy týkají pouze žen. I pánové už začínají být vybíraví. Náročnost na kvalitní, slušivé a zároveň funkční oblečení stoupá. Stejně tak povědomí o módních prohřešcích má vzestupnou tendenci. Ponožky v sandálech, příliš krátké rukávy u saka? To už jen tak neuvidíme. A protože muži mají sice snahu o bezchybný vzhled, ale možná stále trochu tápou, patří následující řádky právě jim.

Když je potřeba oblek

V současné době je in hlásit do světa, že nejdůležitější je cítit se dobře, pohodlně a především svůj. Jsou ale situace, kdy je více než vhodné dodržovat určitý standard. Formální společenské akce vyžadují adekvátní oblečení. Určitě neuděláte chybu, pokud zvolíte kvalitní košili, kravatu a oblek. Zní to trochu nudně? Nemusí být! Vkusně zvolená barevná kravata, kapesníček v klopě saka, nebo naopak barevná košile dokážou divy. Hlavně nepodceňte optimálně zvolený střih a velikost oblečení. Předejdete tak špatné náladě, jelikož vás neustále někde něco tahá či škrtí, a budete vypadat jednoduše báječně. Investujte do kvalitních materiálů, vyplatí se vám to. A ještě jedna rada. Lesklý oblek vám prokáže skvělou službu na večerní akce. Do zaměstnání jej však nikdy nenoste. Trendy letošního roku volají po barvách a vzorech. Co třeba kostkovaný oblek? Neotřelý, originální, in.

Procházka městem? Určitě ne v teplákách!

Máte před sebou volný den a hodláte si vyrazit do města? Pak si můžete dovolit obléci se pohodlně. Ale všeho s mírou! Tepláky si nechte na sportovní aktivity a zvolte slušivé džíny. Představují nestárnoucí klasiku, nicméně i ty podléhají trendům. Určitě nešlápnete vedle, pokud si pořídíte užší střih nohavic, třeba s průstřihy. Pro ty z vás, kterým jsou úzké džíny krajně nepohodlné, módní svět připravil džínové jogger kalhoty. A největší odpůrci džínoviny mohou zvolit textilní chino kalhoty. Nebojte se barev. Ani červené, případně žluté. Budete působit mladistvě. Zapomeňte na ryze sportovní obuv, a vyšlápněte si v keckách, plátěnkách. Nemějte obavy zkombinovat je s košilí. Nechcete přece působit nudně. Co se týká doplňků, řiďte se zlatým pravidlem, méně je více. Takové vhodně zvolené hodinky krásně podtrhnou váš styl.

Nemusíte do obchodu

Je nám jasné, že nákupy v kamenných obchodech nejspíš nepatří mezi vaše oblíbené kratochvíle. Abyste však vypadali a cítili se dobře, nemusíte vytáhnout paty z domu. Pořiďte si oblečení značky Bolf. Jednoznačně splní vaše očekávání ve výběru, kvalitě a cenách. Napište do vyhledavače bolf.cz.

Obleky z bolf.cz

reklama: