www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 03/30/2018 - 02:58

V současné době je na trhu velké množství realitních kanceláří, které nabízí své služby a mohou vám pomoct zprostředkovat prodej nebo koupi nemovitosti. Otázkou, ale zůstává, jak poznat dobrou realitní kancelář?

1) Nadstandardní služby

Velkou výhodou realitní kanceláře je nabídka nadstandardních služeb. Mezi takové služby patří kromě prodeje nemovitosti také úspěšné řešení exekucí, privatizace bytů, výměny nemovitostí, prodeje nemovitostí s věcným břemenem či s hypotékou, prodeje společností a obchodních podílů. Všechno toto, co nabízí realitní kancelář, navíc vytváří nabídku komplexních služeb, které vám významně ulehčí a urychlí prodej vaší nemovitosti.

2) Moderní a inovativní přístup

Hlavním cílem dobré realitní kanceláře by mělo být nabídnout takovou službu, jaká je zrovna aktuální a v současnosti na trhu nejvíce žádaná. Je na místě hledat takovou realitní kancelář, která se nebojí inovací a nabízí služby s prokazatelnými garancemi a zárukami. Ke spokojenosti klienta pak pomáhají moderní obchodní a marketingové strategie a dlouhodobá spolupráce s klienty, kteří mají veškerou péči a pozornost.

3) Široká nabídka služeb

V ideálním případě se obraťte vždy na realitní kancelář, která nabízí komplexní služby. Ušetříte tím peníze, čas i svou energii, kterou můžete věnovat své rodině nebo sami sobě. Dobrá realitní kancelář dokáže nabídnout zprostředkování prodeje bytu, prodeje rodinného domu, ale také činžovních domů, pozemků, chat, chalup, nebytových prostor, kanceláří a komerčních prostor.

4) Obchodník tělem i duší

Realitní makléř je obchodník, který je na vaší straně. Při prodeji nemovitosti tak zastává vaše zájmy a jeho obchodní strategie bývá podložená zkušenosti, ví tedy přesně, jak při prodeji domu nebo bytu postupovat. Pokud najdete realitní kancelář, která ví, jak využít obchodní talent, tak máte vyhráno. Kvalitního makléře poznáte také podle toho, že je aktivní, komunikace s ním je příjemná a vždy nabízí řešení.

5) Investice, která se vyplatí

Mnozí namítnou, že si nemovitost raději prodají sami bez účasti realitní kanceláře. V takovém případě je důležité zodpovědět si proč se pouštět do tak riskantní a stresující záležitosti. Pokud chcete ušetřit peníze a nelíbí se vám provize za komplexní služby realitní kanceláře, tak si reálně spočítejte, kolik času, energie a ve výsledku i peněz strávíte tím, že se budete snažit svou nemovitost prodat sami. Provize realitní kanceláří je investice, která se vám velmi rychle vrátí v podobě rychlého, bezproblémového průběhu prodeje vaší nemovitosti. Nebojte se investovat do svého komfortu a mějte vedle sebe při prodeji domu odborníka, na kterého se můžete spolehnout.

 

reklama: