www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 05/31/2018 - 10:47

S blížícím se létem přichází také čas prázdnin a dovolených. S tím je samozřejmě spojená i nějaká společná cesta do zahraničí nebo k pobytu u vody v Čechách. Povinnou výbavou se pro léto proto stávají plavky, bez kterých se u vody neobejdete. Jak si ale vybrat správný typ a střih, aby vám dokonale padly bez ohledu na tvar vaší postavy, a ještě přitom trochu ušetřit? To se vám pokusí nastínit následující článek společně s tipy na oblíbené slevové akce.

Pořiďte si kvalitní plavky se slevou

Prvním faktorem pro výběr plavek je samozřejmě jejich vzhled. Musí tedy nejprve padnout vašemu oku, než se rozhodnete je vůbec vyzkoušet. Roli při výběru může hrát oblíbená barva, originální styl šití nebo neotřelý vzor. Většina žen se touží odlišovat od ostatních i v případě, že jde pouze o plavky. Zároveň každá žena touží, aby jí to v plavkách slušelo. Ideálním řešením, jak ušetřit pár stovek při nákupu skutečně kvalitních plavek, představují slevy na Astratex.cz, což je obchod, který se zabývá prodejem moderního spodního prádla i plavek podle poslední módy. Kvalita za slušnou cenu je kompromis, který jistě ocení každá žena.

Ideální střihy pro ženy s plnějšími tvary

Dalším základním faktorem pro nákup je také střih plavek. Ten většinou rozhodne o tom, jak nám plavky padnou a jak v nich budeme nakonec vypadat. Zde je nutné přihlédnout ke tvaru vaší postavy. Některé promyšlené střihy dokážou dokonce i zakrýt nedokonalosti těla, aby se každá žena mohla cítit v plavkách u vody jako bohyně. Pro ženy s větším bříškem se hodí jednodílné plavky, či plavky s vyšším pasem. Vhodnější jsou také tmavší barvy či vkusné nařasení. Ušetřit peníze za tyto atypické střihy plavek vám pomůže slevový kupon na Triola.cz, kde můžete získat slevu na jednotlivé zboží, nebo na celý nákup ve výši několika procent. Slevy uplatníte při nákupu přes internet pouhým kliknutím. Celý nákup tak vyřešíte z pohodlí domov a nové plavky si můžete vyzvednout ve schránce už za pár dní.

I štíhlé ženy si musí umět vybrat správný střih plavek

S problémy při výběru plavek se ale potýkají i velmi štíhlé ženy. Ty s větším poprsím mohou využít dámské plavky ve stylu pánských šortek, které opticky vytvoří postavu ve tvaru přesýpacích hodin. Pro ženy s dlouhýma nohama se hodí vykrojené bikiny a pro malé poprsí jsou zase vhodnější plavkové podprsenky bez výztuže. Existují speciální kategorie pro všechny tvary postav a je určitě přínosné se při výběru věnovat hledání ideálního střihu. Plavky pro ženy s plnějšími tvary mohou být stejně slušivé jako střihy pro atletické a štíhlé postavy. Pro každou ženu existuje ideální tvar plavek, který podpoří její přednosti a přitom zakryjí případné nedostatky. Zároveň se však musíte cítit v nových plavkách pohodlně a příjemně.

Módní blog radí

reklama: