www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 07/11/2018 - 14:22

Pokud přemýšlíte nad otevřením autolakovny, zřejmě si sepisujete seznam, jaké vybavení vám nesmí chybět. Poskytnout zákazníkům vysoký standard se sice může zdát jako nadlidský výkon, ovšem zvolením správných přístrojů jejich očekávání bezpochyby naplníte. Jestliže si vybudujete dobré renomé, majitelé automobilů se k vám budou velice rádi vracet.

V současné době existuje stále více automobilů, a tak autolakovny stále budou mít práci. O zkrachování se rozhodně bát nemusíte.

Lakovací a sušící kabiny nesmí chybět

Základním stavebním kamenem v podstatě každé autolakovny je stříkací kabina, v níž se provádí veškeré lakovací práce. V nabídce jsou různé velikosti, a tak by lakovací kabina měla vlastnostmi odpovídat potřebám autolakovny. Dodavatelé většinou umožňují přiobjednat ještě různé doplňky. Vše záleží pouze na vašich požadavcích a potřebách. Vybavení autolakoven, které na dnešním trhu prodejci nabízí, většinou splňuje vysoké požadavky na bezpečnost, hygienu a emisní limity.

Populární jsou zdvojené lakovací a sušící kabiny, do nichž je možné ještě nainstalovat motorizovaná otvírací vrata, kolejnice, vozíky, zadní vrata, rošty, nouzové osvětlení a podobně.

Vstupní a výstupní agregáty jsou nedílnou součástí kabin

U lakovací kabiny se neobejdete bez vstupních a výstupních agregátů, jejichž úkolem je zajistit čerstvý vzduch. Odsávají zplodiny směrem ven. Dalším vybavením, bez něhož autolakovna nebude stoprocentně fungovat, jsou přípravné pracoviště, míchací box, stojany pro uchycení dílů a spousta dalších prvků.

Jestliže sháníte specialistu, který prodává vybavení do autolakoven, doporučujeme podívat se do pestrého produktového portfolia společnosti NAVER. Jedná se o dynamicky se rozvíjející firmu, která vyhoví všem zájemcům o technologická zařízení pro autolakovny.

 lakovací kabiny

reklama: