www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 07/11/2018 - 14:19

Káva je nápoj, který lidi sbližuje. Jistě to není náhoda, že zrovna u ní se probírají všechny důležité věci a uzavírají obchodní smlouvy. A také se u ní odehrává nejedna schůzka – třeba i první rande. Pokud vás muž či žena pozvali na kafe, pak můžete dotyčného prokouknout dřív, než promluví. Stačí se podívat, co pije.

Klasická černá káva

Klasickou černou zrnkovou kávu bez mléka a cukru mají rádi lidé, kteří neradi chodí kolem horké kaše. Jdou přímo na věc, preferují jednoduchost, nenáročnost a rychlá řešení. Řeknou hned, co si myslí, takže vždycky budete přesně vědět, jak na tom u nich jste.

Silné espresso

Šálek lahodného silného espressa si nejčastěji dopřávají silní lidé, kteří potřebují velet a rozkazovat. A ovládnout budou chtít pravděpodobně také vás. Jedná se totiž o rozené vůdce, kteří si jdou za svým - přesně ví, jak dostat to, co chtějí, žádná překážka pro ně není dost velká. Žijí v neustálém spěchu a nálady s nimi dovedou pořádně cloumat. Sebevědomí mají na rozdávání, co jim ale chybí, je spolehlivost a schopnost dělat kompromisy.

Mléčné cappuccino

Cappuccino si nejčastěji objednávají extrovertní, výřeční a veselí lidé, kterým úsměv z tváře prakticky nikdy nemizí. Rádi si užívají života, a to nejčastěji ve společnosti přátel. Nesnáší nudu a stereotyp, milují zábavu všeho druhu. Pyšní se vytříbeným stylem i vkusem, mají smysl pro krásu a nechybí jim ani kreativita. Ocenit na nich můžete také čestnost a loajalitu.

Ledové frappé

Ledovou kávu, která se připravuje za pomoci frapovače, milují společenské osoby, které jsou velmi přátelské a sledují nejnovější trendy. Zachovávají si mladistvého ducha. Čekat však od nich můžete také jistou lehkomyslnost a spontánnost, jsou to odvážní dobrodruzi, kteří se nebojí riskovat, takže se často dostávají do problémů.

Káva bez kofeinu

Milovníci bezkofeinové kávy jsou typičtí perfekcionisté, kteří si rád vybírají. Hodně lpí na pravidlech a pořádku. Dovedou být nejen velmi nároční, ale někdy i pořádně sobečtí, protože nechtějí za žádnou cenu ustoupit.

Tak co myslíte, mohou tato drobná vodítka pomoci odhalit charakter osobnosti, která sedí před vámi?

 

reklama: