www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 12/15/2017 - 11:45

Rok se chýlí ke svému zdárnému konci a Ty přemýšlíš o tom, jaké novoroční předsevzetí si letos na svůj seznam napíšeš? Ať už se chystáš zhubnout, omezit kouření cigaret nebo je Tvým snem začlenit do svého života trochu více sportu, máme pro Tebe v dnešním článku ještě jeden typ. Jazykové kurzy Brno!

Jazyková škola PELICAN, sídlící v centru Brna, nelení ani v prosinci a pečlivě se připravuje na začátek lednového druhého pololetí – jak klasických jazykových kurzů pro veřejnost, tak pomaturitního studia.

Nastává totiž období, kdy si nejeden čerstvý vysokoškolák uvědomí, že obor, který pro své studium zvolil, neodpovídá tak úplně jeho představám. Jestliže je to taky Tvůj případ, má pro Tebe Jazyková škola Brno PELICAN užitečnou radu. Neztrácej čas a pojď studovat jazyky s PELICANEM!

Nebaví Tě vysoká?

Pomaturitní studium angličtiny nebo němčiny u PELICANA znamená, že denně studuješ v super partě čtyři vyučovací hodiny jeden z vybraných jazyků. U PELICANA navíc dostaneš jazykový kurz vlastního výběru zdarma. Je libo k angličtině studovat třeba kurz španělštiny?

Největším lákadlem pro vysokoškolské odpadlíky je, že jazykovka Brno může nabídnout pomaturitním studentům status studenta – a s ním spojené výhody až do konce školního roku 2018.

Studenti si tak těchto výhod až do konce prázdnin mohou užívat a zároveň mají čas na rozmyšlenou, jestli v září nastoupí znovu na vysokou školu, jaký nyní zvolí obor, případně se jazykovým vzděláváním připravují na vycestování do zahraničí nebo kariéru v tuzemsku, u které se jim však znalost cizího jazyka bude jistojistě hodit.

Označení „pomaturitní studium“ může být hodně zavádějící a skutečně není jen pro čerstvé maturanty. Do studia můžeš naskočit i v pololetí a ani maturita, ani věk nejsou žádnou podmínkou.

Ba naopak. Pomaturitní studium jazyků je typem vzdělávání, pro které se rozhoduje čím dál tím více lidí – a to i když už jim maturitní vysvědčení leží nějakou dobu v šuplíku. Jak tedy poznat, že jsou pomaturitní kurzy vhodné i pro Tebe? Tady je pár příkladů!

Rád bys jednou studoval v zahraničí

Dnešním trendem v českém prostředí je stoupající počet studentů, vyrážejících po maturitě studovat za hranice naší malebné republiky. Zahraniční vysoké školy jsou v dnešních dnech otevřené pro studenty ze světa a nabízejí rozmanitou nabídku studijních programů taky pro zahraniční studenty. Proč bys to nemohl zkusit právě Ty?

 Pomaturitní studium je skvělý základ, který Tvou jazykovou úroveň přiblíží nárokům zahraničních univerzit, jestliže cítíš, že Tě středoškolské studium nedostatečně vybavilo znalostmi cizího jazyka. Když si k roku v pomaturitním studiu zvolíš navíc kurzy němčiny, budou Tě zahraniční univerzity vítat s otevřenou náručí!

Znalost jazyka potřebuješ kvůli práci

I když už třeba pracuješ, neznamená to, že pomaturitní studium jazyků není nic pro Tebe. Zejména v posledních pár letech si jazykové školy všímají zvýšeného zájmu již pracujících lidí o studium jazyků. Někteří využívají v rámci práce firemní kurzy angličtiny nebo dalších jazyků, jiní se směle vrhnout do této formy studia.

A proč vlastně ne? 4 vyučovací hodiny studia jazyka denně mohou bez problémů stíhat i lidé pracující na plný úvazek. Denní studium nepřímo slibuje zlepšení jazykových dovedností za velmi krátkou dobu a skvělým bonusem je každodenní přísun motivace díky studiu v té správné partě lidí.

Nechce se Ti na úřad práce

A jsme opět u studentských výhod. Pomaturitní studium jazyků Ti skutečně zajistí to, že se zbavíš povinnosti papírování na úřadě práce a status studenta je taky příslibem zachování si sníženého vstupného na nejrůznější kulturní akce nebo třeba snížení jízdného.

Důvodů proč začít studovat v Jazykové škole PELICAN je samozřejmě víc, ať už zvolíš pomaturitní studium, klasické jazykové kurzy nebo třeba firemní vzdělávání. Ať tak či tak, neváhej se mrknout na stránky naší školy nebo na její Facebook a zjisti, co všechno nabízíme. A nezapomeň! Druhé pololetí už je za dveřmi a naše místa se rychle zaplňují!

 

 

reklama: