www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 09/24/2017 - 22:15

Kočky dlouhodobě slaví obrovský úspěch také jako designový prvek v domácnosti. Tato elegantní stvoření má rád téměř každý, proto vykouzlí úsměv na rtech nejen vám, ale i vašim návštěvám.

Pozvěte kočky do všech koutů domácnosti

Blázni do designu či domácího tvoření už jistě sami objevili stovku využití kočičích motivů, vám ostatním ale dáme pár tipů. Kočky se u vás mohou vyskytnout například jako potisk na hrníčcích, ubruse či polštářcích. V látkovém provedení se kočka stane jak pěkným doplňkem do bytu, tak oblíbenou hračkou pro vaše potomky – a můžete si ji dokonce sami ušít podle jednoduchých střihů z internetu. Oblíbené jsou také závěsné kočičí dekorace na zeď či na dveře. Na stěnu se ovšem nejlépe hodí samolepky na zeď z odolné fólie, které po aplikaci vypadají jako malované. Po pokoji se vám tak snadno může prohánět hned několik koček, které rozmístíte dle libosti.

Keramika nejen do rustikální domácnosti

Samozřejmě nemůžeme zapomenout na to hlavní: samostatně stojící sošky. Keramické kočky představují dekoraci, která se hodí prakticky kamkoliv: na noční stolek, do knihovny, na parapet, do vitríny v obývacím pokoji, do kuchyně. Interiéru dodají atmosféru útulnosti, z části i díky využití tradičního materiálu a ruční výrobě. Z keramiky se nevyrábí jen čistě ozdobné předměty, můžete proto spojit příjemné s užitečným a pořídit si například svícen kočka pro dlouhé zimní večery u knihy.

Kočky v mnoha provedeních

Decentní a přitom nádherné dekory a barevné kombinace nabízí na svých ručně malovaných výrobcích Keramika Andreas. Tyhle sofistikované kočky přesvědčí i ty, kteří si dosud mysleli, že sošky v domácnosti jsou pouhý kýč. Posledním hávem, do nějž se kočičky z této dílny oblékly, je elegantní šedý mramor – jemný vzor, který se hodí do domácnosti i na chatu. Pořídit si můžete jednu kočku, nebo rovnou celou kočičí rodinku o třech členech v různých velikostech. Nevíte, co dát partnerce k narozeninám? Vyjádřete své city keramickým kočičím párem. Perfektním dárkem pro dítě je zase kočičí kasička, s níž se naučí střádat peníze. Zkrátka a dobře, na každého milovníka koček tu čeká ta pravá.

Keramické kočky

reklama: