www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 02/06/2018 - 12:55

Přestože máte před sebou ještě několik týdnů zimních radovánek, měli byste začít už nyní přemýšlet nad letní dovolenou, protože během prázdninového období bývá většina ubytovacích zařízení vyprodaná. Jednou z nejmalebnějších lokalit České republiky jsou Kouty nad Desnou, které se rozprostírají v okrese Šumperk.

Kouty nad Desnou se pyšní největším lyžařským areálem na Moravě, přičemž pro lyžaře jsou připraveny sjezdovky o celkové ploše 25 hektarů. Avšak turisté vyráží do oblasti nejen kvůli zimním sportům. Pokud si objednáte ubytování Kouty nad Desnou, budete mít na dosah ruky také vrchol Dlouhých strání, přečerpávací elektrárnu a další atrakce.

Kam na výlet v okolí?

Okolo Koutů nad Desnou se nachází spousta zajímavých míst. Zavítat byste měli určitě do přečerpávací vodní elektrárny, která je titulována jako třetí největší elektrárna svého druhu na světě. Podívat byste se měli do Muzea papíru a Ruční papírny ve Velkých Losinách. Z přírodních krás byste měli vidět Karlovu Studánku označovanou za klenot celých Jeseníků.

Kde se ubytovat?

Jestliže se vám Kouty nad Desnou zalíbily, zřejmě budete hledat vhodné ubytování. Žádané jsou roubenky Annaberg, což je uzavřený komplex dvou roubených chalup vhodný především pro rodiny s dětmi. V nabídce jsou dva samostatné apartmány a pomyslnými třešničkami na dortu jsou vířivka, sauna, bazén a další doprovodné služby.

Jelikož jsou roubenky v provozu po celý rok, můžete zde trávit jak týden v létě, tak i týden v zimě. Pokoje jsou moderně vybavené a nechybí ani dětské hřiště pro nejmenší návštěvníky. Slovo nuda do Koutů pod Desnou rozhodně nepatří, ba naopak, nebudete se chtít vracet zpátky domů. Objednejte si ubytování Kouty co nejdříve, abyste potom neplakali nad tím, že jsou všechny termíny rezervované.

reklama: