www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 05/13/2018 - 17:27

Virtuální měny v současné době doslova hýbou světem. Většina lidí je stoprocentně zaregistrovala a minimálně o bitcoinu se hovořilo velmi živě jak na internetu, tak i v mnohých jiných médiích. Vždyť právě tato kryptoměna je na trhu již přes 10 let a stále více zájemců se do ní i ostatních rozhodlo investovat. V čem vlastně tkví kouzlo virtuálních měn? Kde s nimi lze platit a jak jejich prostřednictvím vydělávat? Přesně na tyto otázky odpovíme v následujících řádcích s tím, že doporučíme i profesionální společnost, jež vám s investicemi, vzděláváním se v této oblasti a mnohými dalšími záležitostmi týkajícími se kryptoměn poradí.

Blockchain jako podstata fungování virtuálních měn

Hlavní předností virtuálních měn je bezesporu jejich nedotknutelnost zvenčí. Jinými slovy, fungují na technologii nazvané Blockchain. Neexistuje u nich něco jako centrální banka, kde by byly jednotlivé měny vydávány a jež by je kontrolovala podobně, jako je tomu u tradičních národních bankovních domů. Blockchain představuje distribuovanou databázi, která fakticky není nikým a z žádného místa řízena. Kryptoměny se nedevalvují vlivem inflace podobně, jako je tomu u standardních peněz. Jejich padělání je také fakticky nereálné.

Placení s virtuálními měnami je běžné

V dobách minulých nebyly platby s kryptoměnami reálné. Dnes je situace jiná, jelikož lze prostřednictvím bitcoinu platit jak na internetu v eshopech, tak i v mnohých restauracích anebo klasických kamenných prodejnách. Platby jsou rychlé a výhodné, nicméně kryptoměny se více využívají pro investování.

Možnosti výdělku s kryptoměnami

Hovořit lze o dvou alternativách investic do virtuálních měn, jako jsou bitcoin, litecoin, ethereum a mnohé další. Tu první představuje těžba virtuálních měn, k níž potřebujete velmi silnou hardwarovou sestavu. Mnohdy se těžaři dokonce skládají na celý systém a poté si dělí zisk. Mnohem jednodušší a oblíbenější je obchodování s virtuálními měnami. Investovat lze do mnoha těchto měn, přičemž kurzy všech se neustále mění.

Propad bitcoinu a dalších měn je minulostí

V loňském roce se virtuální měny propadaly a investice do nich se stala nevýhodnou. Tedy alespoň na jeho počátku. Jen pro ilustraci, bitcoin měl hodnotu 778 USD a postupně se nakonec obchodovalo s touto kryptoměnou i za 17 000 USD. Pokud si chcete investice vyzkoušet, není problém si u některých společností koupit klidně i jen 0,001 bitcoinu.

Investujte se specialisty a učte se od nich

Pouštět se do investic tohoto charakteru bez relevantních znalostí by bylo minimálně nerozumné. Stoprocentně se vyplatí využít služeb specialistů. Naším tipem je Altclub. Tento spolek specialistů na kryptoměny nabízí mimo jiné dva kurzy. První je určen pro začátečníky. Stručně, jasně a jednoduše se seznámí s fungováním kryptoměn. K dispozici je i instruktážní video a zajímavá grafika. Druhý je zaměřen na pokročilé a spíše se věnuje prognostice týkající se virtuálních měn a strategiím, jež jsou s nimi spjaté. Pokud jste opravdovými nadšenci a v kryptoměnách se vyznáte, určitě využijte možnosti stát se členy klubu. Získáte tak například airdrop tokeny zdarma, speciální analýzy anebo vstup do prohlížení recenzí ICO’s a mnohé další výhody.

Více o kryptoměnách

reklama: