www.katedrala.cz


         
Letní tábory
Vložil/a themessenger, So, 06/13/2009 - 14:37

Kuzry lezení na skále a umělé stěně, nízké a vysoké lanové překážky, teambuilding, zážitková pedagogika

Vložil/a adminww, Po, 02/23/2009 - 14:58

Nabízíme pestrý výběr dětských táborů v tuzemsku i u moře v Chorvatsku a Španělsku. Pro školy a sportovní kolektivy organizujeme školy v přírodě, soustředění a výlety. Zajišťujeme veškeré služby: Dopravu, ubytování, stravování i zábavný program.

tabory3.jpg
Vložil/a adminww, Po, 02/23/2009 - 14:56

Cestovní kancelář a autobusová doprava. Nabízíme letní tábory pro děti a teenagery u moře (Itálie, Chorvatsko, Španělsko), cyklistické, na koních - jezdecké, počítačové, military, jazykové, výtvarné, airsoftové, zimní lyžařské a snowboardové. Veškeré rekreace jsou vlastní produkty obsahující ubytování, stravu, dopravu, vedoucí, program, pojištění klientů i CK. Dále zajišťujeme školy v přírodě, sportovní kurzy, zájezdy pro skupiny, autobusovou a minibusovou tuzemskou i zahraniční dopravu.

tabory2.jpg
Vložil/a adminww, Po, 02/23/2009 - 14:54

Cestovní kancelář zajišťuje dětskou rekreaci v České republice a v zahraničí. Náš Tanečně sportovní tábor, zaměřený na moderní tanec, herectví, jazyky a sport je jeden z nejpopulárnějších táborů v ČR. Ubytování účastníků zajištěno v plně vybaveném areálu s vlastním bazénem. Ze zahraničních akcí pro děti nabízíme pobytový tábor v Itálii s výukou Italštiny a návštěvou antického Říma. Bydlet budeme v apartmánovém hotelu 20 metrů od písčité pláže vhodné pro plavce i neplavce.

tabory1.jpg

reklama:

Syndikovat obsah