www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 05/25/2017 - 08:27

Dostali jste se do problémů, máte svoji firmu v úpadku, s věřiteli se dveře netrhnou a vy jste na pokraji zhroucení? Není třeba panikařit. Oslovením specialistů, již se zabývají kompletním zlikvidováním firem v nouzi, si ušetříte spoustu starostí, nervů a financí. Možná se dozvíte, že likvidace firmy není třeba nebo se najde nejoptimálnější řešení. Oddlužení společnosti, odkup společnosti i prodej společnosti, které jsou v úpadku či likvidaci, není hračkou pro samotné majitele firem, ale specialisté si poradí s každou nepříjemností.

Analýza prokáže potřebný postup likvidace společnosti

Prodej společnosti začíná převzetím firmy se všemi dluhy, závazky a pohledávkami. Pokračuje rozhodnutím valné hromady o vstupu do likvidace s posloupnými náležitostmi, jež se musejí dodržet. Podrobnou analýzou specialistů zabývajících se likvidacemi se zjistí, zda je konkrétní společnost vhodná ke zrušení likvidací, je v úpadku nebo jí úpadek hrozí. To, že klienti předají firmu k likvidaci, neznamená totální zbavení se zodpovědnosti. Bývalí majitelé společností však můžou usínat s klidným svědomím, že už nenastanou další postihy a komplikace spojené s držením firmy v úpadku.

Převzetí společnosti minimalizuje finanční postihy a komplikace

Myslíte si, že potřebujete poradit, jak zlikvidovat firmu. Oslovte prověřenou společnost zabývající se likvidacemi a vyvarujte se oslovení pofiderních podvodníků. Společnost ZF – zlikvidovat firmu – má ověřený postup, jenž je aplikován na individuální požadavky klientů. Nejprve je třeba pojmenovat problém a navrhnout postup likvidace společnosti. Následně se prověří informaci o prodávané firmě a připraví se dokumentace k převzetí firmy. V momentě převzetí společnosti se převádí agenda a dokumentace. Převádí se podíly ve společnosti, odvolávají se stávající statutární orgány a jmenují se nové. Ke zrušení společnosti může dojít již za 24 hodin od prvního kontaktování pracovníků společnosti.