www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 12/19/2017 - 19:57

Všichni známe starou známou pravdu, kterou šířil již moudrý pan Werich, a sice že šaty dělají člověka. Ale co teprve kousky, co se ukrývají pod šaty? O tom, co je základem šatníku každé ženy, se dá spekulovat hodiny. Jsou to malé černé? Jsou to univerzální kousky, které se dají lehce kombinovat? Nebo snad nestárnoucí klasika v podobě bílé košile a kalhot?
Omyl, základem je nepochybně kvalitní spodní prádlo - ať už na každodenní nošení, nebo
erotické - prádlo, je zkrátka jedno. To a nic jiného totiž na své tělo navlékáme den co den, právě ono prádlo nám může zvednout sebevědomí a stejně tak nám zkazit náladu v případě, že nepadne. Máloco je totiž horší než zařezávající se gumička kalhotek či povolené ramínko podprsenky. Není tedy pochyb o důležitosti správného výběru, přičemž materiál je alfou a omegou všeho. Sáhnout po osvědčených značkách, jako jsou například Chilirose, Daniela prádlo, či Mitex, je pak volbou k nezaplacení.

Experimenty vítány

V šuplíku ale nemusíme ukrývat vždy jen klasické prádélko, které na sebe neupoutá pod oblečením přílišnou pozornost. Jistě občas u každé z nás nastane situace, kdy se chceme cítit chtěné, sexy, žádoucí, a co k tomu dopomůže více než správně zvolené erotické prádlo? Navlékněme na sebe korzety, košilky, zahalme se do sexy kostýmu, pořiďme si podvazky!

Plavky, které zaujmou

Oříškem ve výběru jsou pak jistě plavky. Situace, kdy je oblékáme, jsou výjimečné tím, že své tělo odhalujeme i mimo soukromí domova. Naštěstí je na trhu nepřeberné množství možností. Nemusíme zůstávat jen u výběru z jednodílných či dvoudílných plavek, je tu i stále oblíbenější kompromis v podobě tankini plavek. Necítíme-li se odhalené dobře, můžeme sáhnout po pareu či přes sebe přehodit stylovou tuniku.

V dnešní době neexistuje již jediný důvod, proč nezkusit nákup těchto kousků na internetu, především když zvolíme firmu s dlouholetou historií. Převlékací kabinky už nemusí být naší noční můrou.

reklama: