www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 03/08/2016 - 10:23

Vlastnosti nástrojů, které nachází využití při výrobě, mají naprosto zásadní vliv na kvalitu výrobků. V případě kalibrů je žádoucí maximální přesnost a vysoká jakost. Což moc dobře vědí i odborníci z firmy Michovský-TOOLS, která se již řadu let věnuje dodávkám nástrojů a měřidel pro progresivní opracování kovů s využitím především v průmyslové výrobě. Pečlivě vybírají výrobky, které splňují nejvyšší nároky a požadavky. Hledáte-li dodavatele cenově dostupných a přesto kvalitních kalibrů s dlouhou životností, právě jste ho našli!

Všechny druhy kalibrů na jednom místě

Michovský-TOOLS je dodavatelem všech druhů kalibrů. Firma disponuje rozsáhlými skladovými zásobami a zboží expeduje do 48 hodin. V nabídce najdete válečkové kalibry, nastavovací kroužky, třmenové kalibry a závitové kalibry a kroužky (M, G, BSW, UNC, UNF a UNEF, TR, Pg, RP / R, NPT a NPTF). Díky rychlosti dodání můžete optimalizovat náklady na držení skladových zásob a zároveň ji oceníte v případě nenadálého poškození stroje. Společně s kalibry dostanete na přání protokol z akreditované laboratoře MWQ GmbH. Na své si přijdou i zájemci o speciální kalibry, které nejsou součástí standardní nabídky. Firma Michovský-TOOLS je schopna zajistit výrobu atypických kalibrů dle zvláštních požadavků či výkresu.

Skvělé ceny a odborné poradenství

Dodavatel kalibrů si zakládá na otevřené obchodní politice – zboží prodává za doporučené ceny výrobce či dovozce. Stálí partneři získávají atraktivní slevy a speciální cenové nabídky. Spolupráce se samozřejmě vyplatí také zájemcům o větší odběr.

Firma Michovský-TOOLS zajišťuje špičkový zákaznický servis, v rámci kterého nabízí kvalifikované poradenství a možnost vyzkoušení zvoleného nástroje. S výběrem vhodného řešení vám odborníci rádi poradí.

Další informace a aktuální nabídku najdete na www.kalibry.cz