www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 08/03/2018 - 17:31

Microblading je v dnešní době považován za efektivní způsob, jak dosáhnout perfektně vytvarovaného a plného obočí. Existuje řada důvodů, proč je tato metoda upřednostňována před ostatními technikami, ať už dočasnými či permanentními.

Microblading a jeho benefity

Podstata kosmetické metody spočívá především v úspoře času, peněz a zajištění požadovaného výsledku.

Microblading je schopen zajistit:

  • Dlouhotrvající výsledky
  • Úsporu času
  • Bezbolestnost
  • Bezpečnost
  • Úsporu peněz
  • Přirozeně vypadající výsledek
  • Proces kratší než 2 hodiny
  • Bezproblémovost a žádnou úpravu

Dlouhotrvající výsledky

Microblading coby minimálně invazivní úprava obočí nepředstavuje trvalé řešení, doba výsledného efektu se u jednotlivých osob liší. Svou roli sehrávají i vnější faktory, jako je například sluneční záření.

Obvykle se tak lze spolehnout na dva až tři roky precizně upraveného obočí.

Skrytá výhoda

Fakt, že je nutné proces po určité době opakovat má však své skryté benefity. Při obnovení metody se zákazník vždy může řídit současnými trendy v oblasti tvarování obočí a není-li případně spokojen, není nic jednoduššího než se navrátit ke svému přírodnímu obočí.

Úspora času

Díky microbladingu lze říci sbohem každodenní rutině před zrcadlem, kdy není neobvyklé strávit i čtvrt hodiny vytrháváním, vyplňováním a barvením příliš tenkého a řídkého obočí. Jde tedy o efektivní náhražku líčení. Tu mohou ocenit nejen klienti, kteří na něj nemají čas, ale i tací, kterým dělá makeup potíže.

Bezbolestnost

Microblading se vyznačuje bezbolestností celého zákroku. Lze rovněž zapomenout i na strach z jehel, standardní postup zahrnuje užití speciálního znecitlivujícího krému, kterému se dává přednost před lokální anestézií. Díky němu je celá metoda pro člověka prakticky bezbolestná. Dané sérum je natolik účinné, že není výjimkou ani spánek během celé procedury.

Bezpečnost

Celý zákrok je bezpečný, je-li odváděn zkušenou rukou licencovaného odborníka. Jde o minimálně invazivní proces.

Úspora peněz

Úprava obočí si obvykle žádá nemalé finance na nákup vhodných prostředků a nástrojů. Zmínit lze nejrůznější vosky pro depilaci, pinzety, kartáče, tužky, gely a paletky. Jednoduchá matematika tedy napovídá, že v drogeriích se ročně zanechávají nemalé peníze.

Z tohoto důvodu lze microblading vnímat jako investici, která se v průběhu 2-3 let vyplatí.

Přirozeně vypadající výsledek

Je téměř nemožné zpozorovat rozdíl mezi přírodním obočí a uměle upraveným pomocí microbladingu. Podstata metody se skrývá v možnosti dosáhnout maximálně přirozeně vypadajícího výsledku a poskytnout osobám s nevýrazným obočím přirozený a výrazný rám jejich tváře.

Míra realističnosti je neporovnatelně vyšší například ve srovnání s klasicky tetovaným obočím, které může působit nepřirozeně plochým dojmem.

Účinným řešením je tato procedura v neposlední řadě i pro pacienty po chemoterapii či pro osoby trpící kožními nemocemi jako je například alopecie.

Proces kratší než dvě hodiny

Samotná procedura je časově velmi nenáročná a v rukou odborníka nezabere více než 2 hodiny. Průměrná doba strávená úpravou obočí je přitom 5 minut denně. Výsledky lze očekávat okamžitě, další výhodou je i rychlé hojení. Lidé, kteří podstoupili tuto metodu se tak mohou neprodleně navrátit do běžného společenského života.

Bezproblémovost a žádná úprava

Pravděpodobně jedna z největších výhod této metody. Jakmile je jednou podstoupena procedura a pokožka se úspěšně zahojí, mizí veškeré starosti spjaté s úpravou obočí. Obavy nemusí mít ani osoby vyznávající aktivní životní styl.

Není třeba vyhýbat se fitness centrům, bazénům a saunám, obočí upravené microbladingem se nesmyje ani nesetře.

reklama: