www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 01/28/2016 - 13:46

Havárie se nevyhne takřka každému. Vysklené okno, zabouchnuté dveře či zničený zámek. Nebo potíže, které se týkají elektřiny, plynu atd. Nehody se zkrátka stávají a většinou v tu nejméně vhodnou dobu, kdy jsou všichni ti, kdo by vám mohli pomoci doma v teplíčku a již nepracují. Pokud však bydlíte v Praze nebo ve středních Čechách, nabízí se vám rychlé a snadné řešení. Využijte službu nonstop havarijního servisu společnosti AAA – Záchranné technické služby. Profesionální pracovníci jsou vám k dispozici 24 hodin denně.

Sklenářské i zámečnické práce na jedničku

Sklenáři provádějí veškeré sklenářské práce (zasklívání oken, dveří, výloh, instalace bezpečnostních skel nebo izolačních dvojskel), také různé sklenářské opravy v domácnosti a rozsáhlé montáže a servis. Všichni pracovníci mají několikaletou praxi a jsou zárukou kvalitní práce. Opravy jsou řešeny i s asistencí zámečníků, truhlářů.

Stejně tak dobře fungují i zámečníci, kteří kdykoliv přijedou, pokud jste si zabouchli dveře od bytu nebo domu. Zámečníci provádějí všechny práce, které se zámečnictví týkají (otevírání bytů, provozoven, trezorů, instalace bezpečnostní mříží nebo pancéřových dveří). Pomohou vám i v případě, že jste si zabouchli dveře od auta a nemáte sebou doklady. V takových případech je zajištěna asistence Policie ČR. Nabízené jsou různé druhy zámečnických prací (výměna vložek a kování, přestavby a sjednocení vložek, opravy po vloupání, nouzové či finální zabezpečení objektu, osazení a výroba nebo oprava mříží, bezpečnostní dveře, bezpečnostní nátěry a mnoho dalšího). Každý zámečník, který zde pracuje, je odborník na svém místě.

Jaké výhody vám přinese NONSTOP havarijní servis v Praze a středních Čechách?

Nonstop servis je poskytován v různých oborech. Přijet může nejen sklenář či zámečník, ale jsou nabízené i služby v instalatérství, elektrikářství, topenářství, plynařství, kanalizace a opravy kotlů. Všechny havárie jsou okamžitě a rychle řešeny. Díky tomu jsou škody na majetku minimální. Můžete kdykoliv volat, protože služba je vám k dispozici neustále. Pro smluvní zákazníky jsou připravené výhodné tarify. S nonstop službou vás již nikdy žádná havárie nezaskočí.