www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 06/09/2018 - 21:39
V poslední době se všude dočtete, jak důležité je být vidět na internetu. To je nezpochybnitelný fakt. Firmy si to stále více uvědomují a řídí se tím. Nezapomínejte však ani na propagaci mimo online svět. Stále je velmi důležitá. Bude-li promyšlená a dobře mířená, vyplatí se. Oblíbená je třeba světelná reklama.

Světelná reklama a její výhody

Světelná reklama je druh venkovní reklamy spadající do signmarketingu. Je charakteristická tím, že ji prostě nepřehlédnete. Pro její realizaci se nejčastěji využívají LED diody a panely. V minulosti šlo o světelné trubice (obvykle plněné neonem). LED diody i panely však přinášejí mnohem více výhod. Patří mezi ně mimo jiné delší životnost a úspornost.
Mezi hlavní pozitiva tohoto typu reklamy patří nejen to, že je opravdu dobře vidět, ale stejně jako další typy venkovní reklamy umožňuje neustálé působení na potenciální klienty. Chodí-li lidé kolem ní do práce, či jinam, mají ji pořád na očích. Umožňuje jim tak o jejím obsahu přemýšlet v okamžiku, kdy mají čas, nebo dokonce dlouhou chvíli, třeba když čekají na tramvaj. Tento způsob propagace se hodí na krátkodobé i dlouhodobé kampaně. Zde je důležité kromě vhodného ztvárnění (aby skutečně zaujala) zvolit i optimální velikost a umístění.
Mezi prvky světelné reklamy patří rozmanité světelné nápisy, jednostranné a dvoustranné panely, světelná loga, reklamní věže atd.

Kdo vám světelnou reklamu vyrobí?

Rozhodli jste se i vy, že využijete síly výše uvedeného typu propagace, ale nevíte, kdo vám ho zhotoví? Výrobou světelné reklamy se zabývá firma Prost, a to už od svého založení v roce 1991. Připraví vám řešení přesně na míru vašim potřebám. Bude pro vaše účely nejlepší praktický světelný panel, nebo byste chtěli něco okázalejšího? Možností je mnoho. Zvažte rovněž doplnění světelné reklamy o kvalitní orientační systém. Zaujměte na první pohled, a získejte tak nové zákazníky.

reklama: