www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 09/19/2015 - 08:44
Vydejte se do Francie a užijte si výjimečné lyžování na nádherných svazích francouzských Alp. Kolem sjezdovek je čistá příroda, do které jsou sem tam zasazeny vesničky nebo lyžařská střediska. Po výjezdu nahoru na sjezdovku budete překvapeni, jak nádherný výhled se vám naskytne. Při lyžování ve Francii se nebudete nudit a celé dny strávíte na sjezdovkách a v chvílích odpočinku se uchýlíte do příjemně zařízených restaurací a kaváren. Nechte se zlákat a vydejte se do některého z níže uvedených lyžařských středisek.

Lyžujte v nejvýše položeném středisku v Evropě

Nejvýše položené lyžařské středisko Val Thorens nabízí kvalitní sportovní vyžití za stabilních podmínek. Více než 150 kilometrů sjezdových tratí je určeno je lyžaře na různých úrovních. Pokud budete unavení lyžováním, můžete navštívit místní aquacentrum, nebo se zahřát v jedné z blízkých restaurací a kaváren.

Les 2 Alpes pro náročné lyžaře i snowboardisty

Lyžování v Les 2 Alpes nabízí spoustu možností pro milovníky freeridu a je zde dostatek prostoru pro jízdu v boulích nebo prachovém sněhu. Na své si přijdou i snowboardisté, pro které je zde připravena U – rampa, halfpipe, boardercross a další. Na více než 225 kilometrech sjezdovek všech různých obtížností se skutečně nudit nebudete.

Rozmanité sjezdovky s velkým převýšením v Tignes

Lyžařské středisko Tignes nabízí celoroční lyžování díky přítomnosti ledovce Grande Motte. Na upravené sjezdovky vás vyveze 47 lanovek a vleků. Celé rozsáhlé středisko je propojené a můžete si zde dokonce zajít na bowling, stolní tenis, squash nebo na diskotéku.

Kvalitní lyžování v Les Menuires

Les Menuires nabízí 160 kilometrů sjezdových tratí, které doplňuje 28 kilometrů tratí pro běžkaře. Pro ty, kteří raději jezdí na snowboardu je připravený plně vybavený snowpark. Na své si tak přijdou úplně všichni. Jednou týdně máte v ceně skipasu i noční lyžování, při kterém si naplno užijete krásu alpských vrcholků zahalených tmou.