www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 01/26/2016 - 11:46

Nedostatek kvalitních programátorů se projevuje nepromyšlenými a neefektivními aplikacemi. Unikátní systém ObjectGears, který slouží k rychlému vytváření aplikací, chce tomuto trendu zabránit. Hned na začátku můžeme prozradit, že moderní řešení používá pokročilé funkce, jako jsou návrh objektové struktury, notifikace, organizační struktury, rozmanité filtry, workflow a podobně. V následujících řádcích vás s novinkou jménem ObjectGears seznámíme podrobněji.

Prostřednictvím moderního systému ObjectGears můžete vyvíjet aplikace, které budou přizpůsobené vašim požadavkům a potřebám. Před samotným vývojem byste si měli udělat jasno, jakou problematiku chcete řešit, jaké jsou vztahy mezi entitami a jaké vlastnosti jednotlivé entity mají. Na základě těchto parametrů si můžete sestavit aplikaci, kterou budete pravidelně a efektivně využívat ve firmě.

Vývoj aplikací zvládnete klikáním

Doposud byl vývoj aplikací podmíněn znalostí programovacího jazyku. Nicméně systém ObjectGears tuto skutečnost vyvrací. Nepotřebujete mít znalosti programování, neboť potřebnou aplikaci si sestavíte pouhým klikáním.

Systém bychom mohli charakterizovat několika různými přívlastky. Je komplexní, propracovaný a uživatelsky přívětivý. Nemusíte utratit ani korunu, pokud máte menší firmu. Licence do 25 uživatelů je zcela zdarma. Pakliže potřebujete licenci pro více uživatelů, je nezbytné si ji přikoupit.

V rámci systému jsou bezplatně dostupné již hotové modely pro ITIL, knowledge base, easytask a podobně. Dle vlastních potřeb si můžete vše rozšířit, případně zjednodušit. Závěrem vás potěšíme, že prostředí je lokalizované ve třech jazycích, a to v českém, anglickém a německém. Současně si můžete přivydělat nějakou korunu, neboť prodejem systému dále můžete získat procento z prodeje licence.