www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 10/03/2017 - 01:12

Každý si občas připadá, že už jeho milostné hrátky upadají do fádního opakujícího se rituálu. Ovšem nemusíte se cítit v posteli nudně. Oživte svůj milostný život a utečte od stereotypu. Nejlepším receptem je to, že se rozhodnete koupit něco neotřelého. Pořiďte si domů erotické hračky. Jestliže se stydíte navštívit kamenný obchod, vyhledejte si sexshop na internetu. Tam můžete strávit libovolně dlouhou dobu a vybrat si ten pravý výrobek. A to nejen pro sebe.

Hrajte si

Pokud ještě nevlastníte nic, co by ozvláštnilo váš sexuální život, je nejvhodnější zažít se základními pomůckami. Sáhnout můžete do oddělení, které nabízí lubrikační gely nebo vibrátor. Takové zboží včetně venušiných kuliček ocení zejména dámy, které je mohou použít nejen při sexu, ale také v čase, kdy jsou samy a chtějí si udělat hezkou chvilku. Nebojte se sáhnout po něčem novém. Experimentujte se svým partnerem či partnerkou. Pro inspiraci si lze vybrat film Padesát odstínů šedi, který vám představí několik erotických pomůcek. Pokud nemáte fantazii, lze si pustit další filmy na DVD, které vám ukážou, jak na to. Vyzkoušejte rovněž erekční kroužky, erotické stroje a sado maso pomůcky. Použijte také afrodisiaka, jako například feromony, parfémy nebo Španělské mušky.

Erotika jako potěšení i legrace

Jestliže se stydíte a necítíte se na použití některých výrobků, odlehčete atmosféru žertovnými předměty, které ale navozují erotickou atmosféru. Partnera anebo partnerku určitě rozesměje látková zástěra s nahým tělem, naopak je rozpálí jedlé spodní prádlo. Nezapomínejte také na žhavé overaly a krajkové kombiné. Jako dárek pak lze objednat antistresové prso, stimulátory, popřípadě vakuové pumpy. Rozhodně nešlápnete vedle s oleji, kondomy či análními řetízky. Vaše single přátele potěší hlavně nafukovací panny nebo vagíny a zadečky.

 

reklama: