www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 03/07/2018 - 02:27

I v tomto nevlídném počasí se můžete pokochat překrásnými květy všech druhů, barev a vůní. Zavřete oči a v duchu se přeneste na rozkvetlou louku nebo do okrasné zahrady. Přivoňte si!

Pro její úsměv

Máloco dokáže ženu potěšit tak moc jako pugét růží. Do karet vám budou hrát i dokonalé tulipány. Srdce vaší milované jistě zaplesá při pohledu na orchideje. Zkrátka, u výběru květin online se můžete jak se patří rozvášnit. Zanechte zažitých konvencí a řekněte si přesně o to, co chcete. Ty pravé a vždy čerstvé květy čekají na vás. A pokud vám připadá darování květiny tak trochu málo a rádi byste blízké osobě dali přece jen víc, pak není nic jednoduššího. V nabídce si vyberte mezi dárkovými sety ten, kterým vzbudíte úžas v očích nejedné ženy. Ke květině můžete přidat pralinky, láhev sektu, ale i roztomilého plyšového medvěda. Fantazii se meze nekladou, ani vy se nenechte ničím omezovat!

Kamkoliv jen chcete

Může se snadno stát, že ačkoliv byste velmi rádi, nemůžete, nebo nechcete květiny blízké osobě předat osobně. Existuje sto a jeden důvod, proč tomu tak je. Slaví vaše babička významné výročí, ale bydlí od vás opravdu daleko? Trápí vás nedostatek času? Chcete blízkou osobu prostě jen překvapit? Všechno jde. Nevzdávejte svůj plán a využijte úžasnou doplňkovou službu. Rozvoz květin je totiž možný po celé České republice, a dokonce i na Slovensku. Není důležité, že potřebujete doručit květiny jinam než domů. Váš voňavý dárek bude předán na jakémkoliv místě. V zaměstnání i na horské chatě. A k vaší úplné spokojenosti!

V neděli i ve svátek

Darujte květiny i v jiné než běžné dny a hodiny. Pozornost v podobě barevného kvítí se může dostat k dané osobě téměř kdykoliv. Není podstatné, zda je právě svátek, víkend, večer. Doručení květin speciální službou je praktické a stylové zároveň.


reklama: