www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 02/26/2016 - 13:00

Máte rádi ten pocit svobody, když stoupáte do horských hřebenů, ten pocit klidu a rovnováhy naplňující vaší mysl? My také a proto abychom si takového pocitu užili co nejvíce, potřebujeme kvalitní outdoorové oblečení. Žádný nadšenec, jemuž koluje v žilách nadšení okořeněné kapkou adrenalinu, se neobejde bez funkčního vybavení a proto se mnoho z nich spoléhá na značku Bergans. Bergans je tradiční norskou značkou, jejíž příběh se započíná psát již v roce 1908. Ve svých počátcích svou pozornost zaměřila na výrobu batohů, které dodnes hrají hlavní roli v sortimentu značky Bergans, ovšem od té doby již uběhla hezká řádka let a produktové portfolio se rozrostlo do obrovských rozměrů.

Výjimečnost značky Bergans

Trh je doslova nacpaný nejrůznějšími značkami outdoorového oblečení a pro mnohé zákazníky není jednoduché rozeznat opravdovou kvalitu. Pokud se ovšem rozhodnou pro norskou značku oblečení, mohou si být jistí, že získávají opravdovou kvalitu. Oblečení Bergans je totiž specifické membránou Dermizax, která má celou řadu kladných vlastností. Specifickým rysem této membrány je to, že nemá žádné mikropóry. Díky absenci pórů tak oblečení nezadržuje žádné nečistoty. Materiál s membránou Dermizax je také velice pružný a tím pádem také pohodlný na nošení, což je pro osoby milující pohyb naprosto nezbytná vlastnost. Mezi další přední vlastnosti oblečení norské značky patří také vysoká regulace potu díky pohybujícím se polymerům, vysoká schopnost odvodu vlhkosti i voděodolnost.

Produkty značky Bergans jsou stvořené pro reálná dobrodružství, při kterých je samozřejmostí se ušpinit. Kvalitnímu materiálu však neuškodí ani kapky deště ani bláto, a tak se nemusíte omezovat ve svých zážitcích.

Kromě kvalitních batohů naleznete v portfoliu Bergans bundy, kabáty, kalhoty, stany, spacáky a další produkty, jež disponují prvotřídní kvalitou.

Bergans
Foto zdroj: www.bergans.cz