www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 02/11/2016 - 13:26

Nemůžete se dočkat, až se žezla chopí jaro a začnete trávit většinu volného času venku na čerstvém vzduchu? Pohodové chvíle strávené s přáteli, vůně grilovaného masa, dobře vychlazené nápoje… Teď už jen stačí, abyste oprášili zahradní nábytek a pustili se do příprav. Anebo si snad nemáte na co sednout? Nevadí – chopte se příležitosti a pořiďte si stylovou sestavu, na které se vám bude skvěle vegetovat! A my vám prozradíme, proč investovat právě do zahradního nábytku z masivu.

Masivní dřevo je krásné a velmi odolné

Sortiment zahradního nábytku je neskutečně pestrý a k mání je široké spektrum materiálů. Přesto je v posledních letech nejvyhledávanější zahradní nábytek z masivu. Dřevěné výrobky se stále častěji objevují v interiérech i na zahradách, a to především díky nadstandardní odolnosti. Za zmínku stojí i antistatické vlastnosti – na masivu neulpívá tolik prachu jako na jiných materiálech. Stoly a židle z masivu mají robustní konstrukci, nekývají se a vydrží i velké zatížení.

Údržba je snadná, zvládne ji každý

Toužíte-li po nábytku, který vám vydrží velmi dlouho, nebudete litovat. Předpokladem je správná a pravidelná údržba – díky té si masivní zahradní nábytek dlouhodobě udrží krásný vzhled. Údržba zahradního nábytku není náročná a zvládnete ji i bez předchozích zkušeností. K mání je množství speciálních vosků a olejů, které zajistí komplexní ochranu dřeva před vnějšími vlivy. Obrovskou výhodou masivu je možnost totální renovace. Šikovný kutil hravě probudí zpět k životu i velmi zašlý nábytek.

Obraťte se na odborníky

Máte-li ohledně zahradního nábytku z masivu další dotazy, neváhejte se zeptat specializovaného prodejce WERDINA trade, který nabízí široké spektrum dřevěného nábytku do interiéru i na zahradu. V nabídce najdete samostatné lavice z masivu, krásné židle a stoly z masivu i celé sety. Sortiment si můžete prohlédnout i naživo ve vzorkové prodejně.