www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 01/21/2016 - 16:05

Pokud chcete zažívat o dovolené skutečné dobrodružství a nezůstávat pouze na jednom místě, vyzkoušejte letos něco netradičního. Ideálním řešením pro vás může být obytný vůz či karavan. Nejen, že máte k dispozici veškeré pohodlí, ale navíc si můžete užívat své volno přesně tak, jak si přejete. Neovlivňují vás žádné termíny, zastavíte, kdykoliv se vám zachce, podíváte se na více míst. Dovolená na kolech je zkrátka skvělou volbou a získává si stále více příznivců. Koupit si obytný vůz je však velmi nákladné, proto je pro začátek nejlepší využít služeb nějaké solidní a spolehlivé půjčovny, např. jako je půjčovna obytných vozů Bydliky.cz.

Veškerý servis je samozřejmostí

U půjčovny Bydliky.cz mají všechny karavany i obytné vozy k pronájmu zajištěn pravidelný servis. Samozřejmostí je havarijní pojištění a vždy čistý a upravený interiér, připravený na vaši cestu. Všechny vozy k zapůjčení jsou dostupné v různých velikostech, hmotnostech i od různých výrobců. Uspokojí jak individuální cestovatele, tak rodiny s dětmi. Snadno si půjčíte obytný vůz pro své nezávislé cestování.

Velkou výhodou pro vás jsou nulové limity na ujeté kilometry u vypůjčených karavanů. Proto si můžete naplánovat dovolenou přesně podle svých představ a vyrazit všude tam, kam chcete. Jestliže nemáte k dispozici vhodný automobil na tažení obytného vozu, je možné vám ho přistavit na vybrané místo a zase odvézt zpět.

V EU vás plně stačí řidičský průkaz skupiny B, jestliže váha soupravy nebude vyšší než 3500 kg.

Jak se připravit na cestu?

Mimo potřebného vybavení a oblečení se nezapomeňte seznámit s dopravními předpisy v zemích, kam se chcete vydat, pokud se chystáte mimo ČR. Také si zajistěte potřebné dálniční známky. Pronajaté karavany či obytné vozy jsou již označeny českou dálniční známkou. Také nespoléhejte pouze na navigaci GPS, ale vytvořte si pečlivý plán cesty, abyste pak někde nebyli nepříjemně překvapeni. Nezapomeňte na kontrolu potřebných cestovních dokladů a před dovolenou uzavřete i osobní pojištění. Na závěr je ještě dobré připomenout i nezbytnost informování blízkých osob o plánu i trase cesty.

Pronajmout si dnes karavan či obytný vůz je velmi moderní a více než jednoduché. Vyjeďte v letošním roce na netradiční dovolenou a přivezte si nezapomenutelné zážitky.
půjčovna obytných aut

Foto zdroj: www.bydliky.cz