www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 01/22/2018 - 12:42

V současné době se společnosti v takřka všech oborech dostávají opět na koně, neboť ekonomická krize už dávno pominula. Podnikatelé získávají stále více zakázek, výrazně se snižuje nezaměstnanost a společnosti pořizují další stroje do svých továren, aby dokázaly uspokojit poptávku. V posledních letech se výrazně zvýšil zájem o stroje na zpracování plechu. V následujících řádcích vám poradíme, na koho se v dané oblasti obrátit.

Pokud pracujete se dřevem, vystačíte si s pilami, hoblovačkami a brusnými nástroji. Při práci s plechem je však práce trochu jiná a vyžaduje stroje na zpracování plechu, které nepatří mezi nejlevnější záležitosti. S nůžkami na plech si společnosti nevystačí.

Zakružovačky plechů

První stroj, bez něhož se spousta firem zpracovávajících plech neobejde, je zakružovačka. Právě na zakružovačce vytvoříte kulaté tvary z plechů. Přístroje bývají poháněné buď manuálně, nebo automaticky. Jakmile budete zakružovačku plechů vybírat, měli byste se ohlížet na funkce, protože ne všechny dokážou například automatickou kompenzaci obvodové rychlosti a podobně.

Ohýbačky trubek

Samotný název napovídá, že ohýbačky trubek slouží k ohýbání, a to pomocí hydraulického systému. Dokonce je k dostání i polohydraulická varianta. Záleží na tom, k jakým účelům stroj potřebujete.

V průmyslové oblasti působí spousta dodavatelů těchto strojů, ovšem ne všechny mohou slíbit takovou kvalitu, jakou očekáváte. Dovolujeme si vám představit předního dodavatele https://www.formetal.cz, v jehož produktovém portfoliu narazíte na vláknové lasery, vysekávací centra, linky na svitky a profily, lemovací a kovotlačitelské stroje, ohýbačky trubek i plechů a zakružovačky plechů či profilů. Za dobu své existence společnost uskutečnila už přes tisíc dodávek v rámci České republiky.

      

reklama: