www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 06/12/2017 - 21:45

Většina lidí si svou svatbu pamatuje do smrti, nicméně svatba v přírodě je nezapomenutelným zážitkem nejen pro novomanžele, ale pro všechny zúčastněné. Co jste dříve vídali pouze v romantických filmech ze severu či západu, je dnes realitou i v ČR. Vzít se můžete třeba na krásné farmě plné stromů, květin a zvířat.

Oblíbeným cílem novomanželů z Prahy a okolí bývá Farma Michael nacházející se u Netvořic jižně od Prahy. Už samo prostředí mluví za vše, náhorní plošina nad Slapskou přehradou totiž patří k nejnavštěvovanějším oblastem v Čechách. Farmu při návštěvě pochválil i spisovatel Bohumil Hrabal, který vyjádřil, že takový zemský dvůr by mohl hostit i krále. Farma Michael se navíc může chlubit ohodnocením Farma roku 2015, přičemž tato soutěž zkoumala nejen krásu prostředí, ale i kvalitu služeb.

Překrásné svatby se tu konají už 15 let

Toužíte po neopakovatelné atmosféře, krásném prostředí a dokonalosti? Luxusní svatba na Farmě Michael tohle všechno splní do posledního puntíku. S pořádáním svateb zde mají už 15 let zkušeností, zvládnou perfektně nachystat občerstvení i dekorace. Kapacita vnitřních prostor je až 300 osob, ubytovat se tady může 130 lidí, ale jelikož svatba v přírodě by měla probíhat zejména venku, budou vás nejspíš víc zajímat venkovní prostory.

Ven se vejde asi 200 lidí, zde konané svatby tedy mohou být velkolepé po všech stránkách. Venku lze přichystat altánek, pod nímž si řeknete své ANO, samozřejmostí jsou různé venkovní scenérie, z nichž vznikají překrásné fotky – například čistě bíle povlečená postel v zahradě. Nejlépe uděláte, když se podíváte na farmamichael.cz na fotografie již realizovaných služeb. Vyrazí vám dech.

Na farmě se pořádá spousta akcí

Jelikož je areál Farmy Michael obrovský, pořádá se tu spousta hromadných událostí. Kromě svateb to často bývají různé firemní akce s ubytováním – ať už konference, nebo teambuildingové aktivity. Díky golfu, rybaření, wellness či jízdě na koních se každá firemní akce stane nezapomenutelnou. Domluvit se dá i ochutnávka koňaků, doutníků, živá hudba či DJ.