www.katedrala.cz


         
České Budějovice
Vložil/a katalogy visi, St, 06/20/2018 - 13:28

Pochutnáte si u nás na originálních dobrůtkách, jaké jste dosud neokusili, napijete dobrého vínka či piva a v příjemném prostředí aspoň na chvíli nebudete muset nikam spěchat.

Vložil/a katalogy visi, St, 06/20/2018 - 13:26

Od roku 1997 vyrábíme a navrhujeme postele a matrace vlastní konstrukce a designu. Našim cílem je poskytovat jen ty nejprofesionálnější a nejkvalitnější služby v oblasti zdravého spaní. Naše postele jsou naprosto originální, odlišují se od jiných postelí designem, kvalitou a konstrukcí.

Vložil/a katalogy visi, St, 04/11/2018 - 14:55

Alšova jihočeská galerie patří k pěti největším institucím svého druhu v České republice. Uchovává umělecká díla od 13. století až po současnou tvorbu a svou sbírkou se řadí mezi nejvýznamnější české instituce.

Vložil/a katalogy visi, St, 04/11/2018 - 13:59

Jsme firma zabývající se výrobou nábytku, zařízení interiérů a výrobou stavebně truhlářských výrobků. V odvětví nábytku vyrábíme: kuchyně, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, sestavy jídelen a obývacích pokojů, dětské a studentské pokoje, předsíňové stěny a veškerý ostatní nábytek. Velkou částí naší produkce je též nábytek pro zdravotnická zařízení.

Vložil/a katalogy visi, St, 04/11/2018 - 13:24

Prodáváme přírodní kámen pro dlažby, obklady či na suché zídky. Zajišťujeme prodej spárovacích hmot a lepidel speciálně pro kamenné dlažby a obklady a chemii (čistidla, impregnace na kámen). Rovněž prodáváme doplňkový sortiment, jako jsou dekorace kámen kov na zahradu. Provádíme samotnou realizaci kamenných dlažeb a obkladů.

Vložil/a katalogy visi, Pá, 03/23/2018 - 16:14

Pila Pasák středně velká, ryze česká, firma, zabývající se zpracováním borové kulatiny a řeziva. Specializujeme se na výrobu různých druhů obkladových i podlahových palubek, terasových prken a plotovek. Součástí naší nabídky je i stavební a truhlářské řezivo, hranoly, střešní latě. Firma sídlí v Plané nad Lužnicí. Nabízíme letité zkušenosti v oboru.

Vložil/a vybrano, Po, 11/14/2016 - 07:22
Vložil/a optomedia@seznam.cz, Út, 09/20/2016 - 16:19

Moderované rozcestí internetWEEK.czJsme magazín o zajímavostech. Zajímá nás věda a technika, cestování, podnikání, historie, záhady, automobily a dění kolem nás. Doma i ve světě. Na tomto blogu se pokusíme vyzdvihnout to nejzajímavější z našeho jinak obsáhlého webu: internetWEEK.cz

https://internetweekcz.blogspot.cz/ >>>


Na internetWEEK.cz najdete také rozcestí na nejzajímavější články z internetu. Každý den. Přehledně v deseti skupinách: http://internetweek.cz/ >>>


reklama:

Syndikovat obsah