www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 02/26/2016 - 12:56

Stáří dokáže být krásné, ale kvůli nemocím i hodně složité. Lidské tělo není stroj, který funguje věčně na sto procent. Ve stáří tělo slábne a senioři jsou proto odkázáni na pomoc druhých. Pokud potřebujete zajistit kvalitní péči o starší osobu, která má problémy s pohybem, zajímejte se o speciální zdravotní postel pro seniory Thuasne.

Maximálně přizpůsobeno potřebám

Zdravotní postel Thuasne dokáže pomoci i v případě, kdy je osoba již trvale odkázána na lůžko. Má speciální konstrukci, která je zárukou komfortu a pohodlí. Její první výhodou je snadné nastavení výšky a polohy. Postel je vybavena elektrickým ovládáním, snadno ji zvednete do požadované výšky a nastavíte polohu pro ležení nebo sezení. Je vybavena polohovacím lamelovým roštem, na kterém perfektně drží matrace. Pokud je senior již trvale upoután na lůžko, je nejlepší použít speciální antidekubitní matraci. Jedná se o matraci, která zabraňuje vzniku bolestivých proleženin.

Praktické prvky

Zdravotní polohovací postel má několik praktických doplňků. Jsou to dřevěné bočnice, které zabraňují pádu. Druhým doplňkem je hrazda, která usnadňuje přechod z polohy v leže do sedu. Čelo postele je dřevěné a plné, zabraňuje pádu lůžkovin. Při výrobě postele bylo použito dřevo světlé neutrální barvy, aby v interiéru působila přirozeně. Díky dřevěnému povrchu se postel snadno udržuje. K čištění stačí použít vlhký hadřík, v případě většího znečištění volte saponát šetrný ke dřevu. Velkou výhodou je, že postel tvoří 4 lehké části. Snadno ji rozložíte a přemístíte na potřebné místo. Celková délka postele je 214 cm a šířka 105 cm. Postel je vybavena kolečky, snadno se s ní manipuluje.

Bezplatná dodávka a montáž

Pokud polohovací postel pro seniory potřebujete, kontaktujte společnost KrosMedical Europe. Nabízí prodej postelí a zcela zdarma zajistí dovoz a montáž postele přímo u vás doma v čase, který si určíte. Kromě postele Thuasne koupíte u společnosti další pomůcky jako chodítka, polohovací křeslo či toaletní židle.