www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 12/15/2017 - 12:11

Hledáte inspiraci na dárečky pro ženu, která již má svoji domácnost? Jestliže vás nic nenapadá, spolehněte se na naše tipy, které potěší vaši maminku, kamarádku i sestru. Které to jsou?

Kuchyňská váha

Pokud má vaše kamarádka či maminka ráda vaření a pečení, je při nich nutné mít přesně odvážené suroviny dle receptu. K takovým příležitostem se bude hodit digitální kuchyňská váha Orava EV-12, která má velký LCD displej, váživost do 5 000 g, a možnost měření tekutých i pevných surovin. Zvládne základní funkce, které od váhy vyžadujete, a bude pravou rukou každé kuchařky.

Prkénka

Prkének není nikdy dost. Zvláště takových, která by byla reprezentativní a dalo by se na nich popřípadě jídlo i servírovat. Vyberte vašim drahým krásné a odolné prkénko z mramoru nebo z kvalitního dřeva, které vypadá krásně a bude skvělým funkčním prvkem. Nádherná jsou například prkénka z olivového dřeva, která mají jedinečný dekor.

Kuchyňský textil

I když se dá vaření brát jako domácí práce, mnoho žen tato práce baví. I při ní však mohou vypadat neodolatelně. Také díky vašemu dárečku, jelikož ji můžete obdarovat krásnou kuchyňskou zástěrou či chňapkami, pořídit můžete i sukýnku s kapsou, hezké bavlněné utěrky nebo i vhodný ubrus, který jí bude ladit s celou kuchyní.

Univerzální nádobí

Pánviček, hrnců nebo zapékacích mís není nikdy dost, to vám potvrdí každá žena. Zejména těch, které mají nepřilnavý povrch. Vyberte jí proto kvalitní nádobí, které se často využívá. Naším tipem je keramický pekáč Orava CPH-32, který má odolný keramický povrch, skleněnou pevnou poklici, a je vhodný na jakékoliv pečení v troubě nebo na sporáku. Keramický pekáč Orava CPH-32 má tepelně vodivý povrch díky kvalitnímu feromagnetickému vrstvenému dnu. Lze jej mýt v myčce nádobí.

 

Univerzální odolný mixér

Na mixování, šlehání nebo sekání - kvalitní mixér je zkrátka potřeba v každé kuchyni a hodí se pro přípravu jídel každý den. Aby však mixér dobře sloužil několik let, pořiďte mamince nebo kamarádce opravdu odolný kuchyňský mixér, který se po týdnu používání nerozpadne. Správnou volbou určitě bude vysokootáčkový mixér Orava RM-2000, který disponuje velmi výkonným 2 000 W motorem. Mixér mohou hospodyňky využívat také na mixování polévek, zmrzlin, šťáv, kojenecké stravy nebo zdravých smoothies, které jsou právě hitem zdravého stravování. Mixér Orava RM-2000 má 6-čepelový nůž z nerezavějící oceli, mixovací nádobu o objemu 2 litry a jeho výkon můžete plynule regulovat až do 32.000 ot./minutu. Skvělá je nabídka funkcí Crusher, Pulse nebo Smoothie, které si dámy jistě brzy oblíbí. Líbí se vám vysokootáčkový mixér Orava a rády byste jej darovali jako dárek? Stačí navštívit stránky www.orava.cz a vybrat ten pravý mixér pro vaši sestru, maminku nebo kamarádku!

 

Každé hospodyňce lze vybrat krásný dárek, který je zároveň praktický i krásný. Vyberte svým nejbližším nezapomenutelné dárečky, které potěší!

 

 

reklama: