www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 11/15/2017 - 16:23

Jen málokterá, spíše žádná, žena nevyjde do společnosti, aniž by se upravila. Není se čemu divit. Vzhled je nesmírně důležitý a především u žen, na něž směřují zraky mnohých lidí, se není o čem bavit. K tomu, abyste dokonale doladila svůj outfit, ovšem potřebujete dostatečnou porci klidu a soukromí. Ruku na srdce. Opravdu je vám takovéhoto luxusu dopřáno? Že ne? Pak je na čase tuto nepříjemnou situaci co možná nejrychleji změnit. Jak? To vám prozradíme v tomto článku.

Fronty v koupelně na klidu nepřidají

Ranní vstávání už samo o sobě není většinou zrovna příjemnou záležitostí. Když navíc dorazíte před koupelnu a jsou před vámi v řadě ještě děti a manžel, máte po náladě. Obzvláště, když své ranní rituály poněkud prodlužují. Stihnout zaměstnání je pak umění. I z toho důvodu se vyplatí zakoupit si vlastní toaletní stolek se zrcadlem, který si prostě a jednoduše dáte do ložnice, kde budete mít dostatek soukromí i času pro vykonání všech potřebných ranních operací včetně líčení, lakování nehtů a řešení účesu.

Musí být hlavně funkční…

Co vše musí takový toaletní stolek obsahovat? Tak zejména přihrádky, poličky a zásuvky. Vhodné rozčlenění kosmetiky a různých pomůcek ušetří potřebný čas. Stejně tak nezapomínejte ani na jakýsi kontrolní mechanismus vzhledu, jenž je představován zrcadlem. Líčíte se vestoje? Mnohem pohodlnější je stylová taburetka, na niž se posadíte a můžete začít.

Vzhled dolaďte s interiérem ložnice

Design celého setu by měl dokonale ladit s vnitřním uspořádáním vaší ložnice. Velmi oblíbené jsou proto především bílé stolky ve stylu vintage. Sedí totiž prakticky do jakéhokoli interiéru. Moc hezký je i dekor dub sonoma. Někdo dává dokonce přednost opravdu velmi tmavému interiéru. Ať už máte jakýkoli vkus, z velkého množství toaletních stolků na Dona-shop.cz si vyberete.

reklama: