www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 09/11/2018 - 13:04

Výhod speciálních fólií určených pro polepy karoserie nebo pro automobilová okna je mnoho. Před čím vším vás mohou takové fólie ochránit?

· Před poškrábáním: Fólie sice na povrchu karoserie tvoří velmi tenkou vrstvu, nicméně překvapivě efektivně zamezují nežádoucímu poškrábání, ke kterému snadno dojde při parkování, nakládání nebo vystupování.

· Před vloupáním: I když si budete dávat sebevětší pozor, abyste ve vozidle nenechávali cenné předměty, přece jenom můžete někdy zapomenout. Na takové příležitosti si zloději rádi počkají. Díky tónovaným autosklům jim nedáte šanci vidět, co se v autě skrývá. Speciální autofólie plní také funkci mechanické zábrany. Výhodou je, že pojišťovny je berou jako důležitý bezpečnostní prvek.

· Před přehříváním: Přehřívání interiéru je zejména při delším cestování velmi omezující. Zde nabízí odpověď speciální absorpční fólie, která blokuje téměř 60 procent tepelné energie, v případě inovativních keramických fólií to může být více než 90 procent tepla. V zimním období mohou naopak tepelně izolační fólie zabránit únikům tepla a zvýšit celkový komfort.

· Před UV zářením: Sluneční paprsky působí velmi negativně nejen na samotný lak, ale také na vnitřní vybavení vozidla. Ochranná autofólie má příznivý vliv na barevnou stálost laku, fólie určená na okna zase chrání plastové prvky v interiéru před blednutím, kožené sedačky před popraskáním a podobně.

· Před zvědavci: Jestliže si potrpíte na soukromí a zvědavé pohledy jsou vám nepříjemné i ve vozidle, potom je tónování autoskel jasnou volbou!

Autofólie v Brně včetně jejich odborné montáže nabízí společnost SunPro, která vám rovněž poskytne informace ohledně autoskel tonování v Brně a okolí. Proč tedy dále otálet a nezlepšit užitné vlastnosti vašeho vozu nečekaně jednoduchým způsobem?

reklama: