www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/27/2017 - 19:12

Čas sandálků, žabek, lodiček a bot na jehlovém podpatku je tady! A to si žádá mít krásné nohy, na které můžete být pyšné. Mnoho lidí pečuje o pleť nebo ruce, na nohy se ale občas trochu zapomíná. Pokud i vy vašim nohám nedáváte tolik péče, nebo byste si jen chtěli užít relaxační odpoledne, udělejte si z vašeho domu kosmetické studio, ve kterém si užijete pedikúru jako od profesionála!

 

Proč je pedikúra vhodná?

Po celém dni v práci a pobíhání po důležitých věcech máme nohy unavené a bolavé. Zaslouží si speciální péči, díky které si odpočinou a uvolní se. Pedikúra zajistí, že se z vašich nohou odstraní ztvrdlá kůže, která vás může i omezovat v pohybu. Díky odstranění této ztvrdlé kůže se vám bude chodit v letních botičkách jako v obláčku a nohy budou vypadat krásně a upraveně. Také jste si někdy všimli suché a nehezké kůže na patách nebo prstech u ostatních? S pedikúrou se vám to nestane!

Jak si mohu užít pedikúru doma?

Nemusíte chodit do drahých kosmetických center, abyste si pedikúru dopřáli. Stačí si domů pořídit skvělé pomocníky, kteří vám s odstraněním ztvrdlé kůže pomohou. Jedním z nich je i elektrický odstraňovač ztvrdlé kůže Orava CR-800, který vám pomocí rychle rotující hlavy a dvou brusných válečků různé hrubosti pomůže od ztvrdlé kůže na patách nebo prstech. Procedura je bezbolestná, bezpečná a rychlá, můžete mít krásná chodidla během pár minut! Odstraňovač ztvrdlé kůže Orava CR-800 má ergonomický tvar rukojeti, skvěle vám tak padne do ruky. Péče o nohy nebyla nikdy snadnější!

 

Aby byla pedikúra ještě příjemnější, můžete si před ní užít uvolňující lázeň pro nohy. Masážní vana s vibracemi a bublinkami bude to pravé, co si po náročném dni zasloužíte. Skvělá je například masážní vana Orava MP-201, která má v sobě zabudované infračervené světlo, které povzbudí krevní oběh a prohřeje vás. Masážní vana na nohy Orava MP-201 má 3 možnosti nastavení masáže, zabudované topné těleso, které zaručí, že vaše voda nebude nikdy studená, a také 2 masážní válečky.

 

Chcete se také odměnit a užít si domácí relaxaci? Pak se podívejte na www.orava.cz a vyberte si další masážní pomocníky!

 

 

reklama: