www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 01/09/2016 - 15:34

Rekonstrukce interiéru obnáší spoustu starostí a povinností, přičemž klíčovou činností je pokládka nové podlahy. Moderním trendem ve světě bydlení je vinylová podlaha, která se vyznačuje řadou výhod. Klíčovými vlastnostmi je pružnost a odolnost vůči mechanickému poškození. V neposlední řadě se pyšní perfektní akustikou a dokonalou propustností tepla z podlahového topení.

Vinylové podlahy spadají do skupiny krytin PVC a stávají se přímou konkurencí měkčeného PVC. K dostání je široké spektrum dekorů, a to od dřevin až po dlažbu. Hodí se do všech místností bytu – od chodby, přes obývací pokoj, až po koupelnu.

Vinyl vs. PVC

Měkčené PVC se prodávají v rolích v rozmanitých velikostech. Samozřejmostí je pestrá škála dekorů imitující dřevo, dlažbu a kámen. Můžete sáhnout také po barevné alternativě namísto imitace. Současný trh nabízí měkčené PVC podlahy v několika modelových a kvalitativních řadách, které se liší také svou cenou. Nejlepší varianty mají antistatické, elektrostatické a protiskluzové úpravy povrchu. Dokonce jsou vysoce odolné vůči UV záření.

Spousta majitelů rodinných domů a bytů se při rekonstrukci přiklání k vinylovým podlahám, které se dodávají v obdélníkových či čtvercových dílech. Jejich rozměrová stálost a nenáročnost na údržbu potěší. Navíc položení podlahy nevyžaduje žádné speciální vlastnosti a zvládne ji každý zručný kutil.

Pakliže sháníte vhodný internetový obchod, který má ve svém produktovém portfoliu vinylové podlahy, dovolujeme si vám představit DIEGO-SLOVAKIA.sk. Sortiment zboží zahrnuje vedle tohoto typu podlah také koberce, rohožky, umělou trávu, laminátové podlahy a bytový textil. E-shop snoubí vysokou kvalitu nabízeného zboží s atraktivními cenami.

Proměňte své místnosti k nepoznání. Stačí změnit podlahy a vtisknete interiéru punc ojedinělosti a modernosti.
vinylová podlaha

Foto zdroj: www.diego-slovakia.sk