www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 01/07/2016 - 10:22

Při výběru automobilu hledíme na spousty hledisek a vyžadujeme od něj jisté vlastnosti. Je to investice na několik let, a proto chceme spolehlivost, nízkou spotřebu, hezký design a slušnou výbavu. To vše samozřejmě za rozumné peníze. Pokud vybíráte mezi vozy Škoda, Fiat, Seat či VW, obraťte se na společnost MÁCA, s.r.o.

Prodej vozů i solidní služby

Autoservis MÁCA, s.r.o. funguje od roku 1992 a na Vysočině patří k nejvýznamnějším autorizovaným obchodníkům s vozy Škoda a Seat a od roku 2009 i Fiat a VW. Mimo prodeje osobních vozů mohou zákazníci využít i komplexní servisní služby. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. O vaše vozy bude perfektně postaráno díky nejmodernějšímu zařízení a za použití kvalitních diagnostických přístrojů. Od roku 2010 můžete zakoupit i roční a zánovní vozy pod značkou Škoda Plus.

Společnost nabízí svým zákazníkům jen to nejlepší. Především je to profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Stále se snaží rozšířit své služby, které poskytují svým klientům. Pro ně je tu společnost 24 hodin denně.

Výhody koupě:

· Při výběru jsou vám ihned k dispozici předváděcí vozy Škoda, Seat a Fiat.

· Můžete využít možnost financování i pojištění vozů (úvěr, leasing, oper. leasing)-

· Samozřejmostí je veškerý záruční a pozáruční servis vozů Škoda, Seat, Fiat a Volkswagen.

· Zde můžete zakoupit i originální či neoriginální náhradní díly a příslušenství.

· Není problém nechat si namontovat pneumatiky nebo je koupit, či pořídit si LPG.

· V nesnázích funguje odtahová služba 24 hodin denně.

· Ojeté a referenční vozy mají garantovaný původ i stav, všechny vozy v nabídce mají důkladnou servisní prohlídku, ještě než jde do prodeje a na všechny ojeté vozy platí záruka minimálně 6 měsíců. Prodávají se pouze ověřené vozy.

· Váš starý vůz může autoservis výhodně vykoupit.

Autorizovaný prodejce MÁCA, s.r.o. patří ke skutečným specialistům. Pokud chcete koupit dobře svůj nový vysněný vůz a záleží vám na tom, kde nakupujete. Pak zde určitě neuděláte chybu.