www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 03/13/2016 - 10:50

Milujete čerstvé expresso a dokáže vás neskutečně nazlobit, když vám jej někdo připraví v doslova nepoživatelné podobě? Pokud ano, připravte si tuto vynikající specialitu sami v novém kávovaru Jura Impressa E6. Tento zcela inovativní model nabízí nejen přehledný displej a inteligentní filtry, ale i spoustu dalších předností. Představme si ho tedy podrobněji a soustřeďme se na jeho hlavní devízy.

Dokonalé potěšení z kávy

Proces přípravy espressa je s tímto modelem stoprocentně zdokonalen, a to zejména díky technologii nazvané Impulzní extrakční proces. Díky ní dochází k optimalizaci doby extrakce, čímž se získá do nejlepší aroma. U mnohých kávových specialit jde o nejdůležitější součást celého procesu přípravy. JURA E6 je vybaven vodními filtry Claris Smart, jež dokážou poskytnout tu nejkvalitnější vodu. Inteligentní vodní systém je schopen automaticky detekovat přítomnost speciálního filtru. V případě jeho absence budete ihned upozorněni.

Pohodlné ovládání

Naprosto přehledné a jednoduché ovládání přístroje zajistí velký moderní TFT displej umístěný na přední straně kávovaru. Samozřejmostí je i integrovaný systém programů na údržbu. Dokonalou čistotu a hygienu podpoří ještě vyměnitelné řešení výpusti na mléko. Zmiňované vodní filtry navíc dokonale ochrání espressovač před vodním kamenem a nečistotami usazenými ve vodě. Chuť a aroma zůstanou zachovány a vy si vychutnáte pouze ryzí chuť připravovaného nápoje.

Espresso, kávu, nebo cappuccino?

Pokud ještě nevíte, jakou specialitu si dopřejete, můžete se v klidu rozhodnout až před přípravou. Uvařit si v kávovaru JURA můžete jak skvělé espresso, tak i kávu. Vynikající je také cappuccino s bohatě našlehanou mléčnou pěnou. Potřebujete připravit dvě kávy zároveň, klidně můžete. Ani to není pro zmiňovaný model problém!

espressovač

Foto zdroj: www.shop-jura.cz