www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 09/22/2015 - 10:55
Maďarsko je země proslulá vynikající paprikou, klobáskami, maďarským guláškem, krásnou krajinou a přívětivými lidmi. Za národní poklad Maďarů se dají považovat termální prameny, díky kterým je Maďarsko protkáno termálními lázněmi. Maďarsko máme za humny a byl by hřích ho nenavštívit. Nabízíme vám malý přehled top 3 termálních lázní, do kterých stojí za to se vypravit.

Top 3 termální komplexy v Maďarsku

Termální lázně Hévíz – paří k nejznámějším a také největším termálním lázním,relaxace kam každoročně míří tisíce turistů z celé Evropy. Leží nedaleko Balatonu a užijete si zde koupel v termálním jezeru o rozloze necelých 48 000 m2.
Kehida Termal Léčivé a zážitkové lázně – nachází se také nedaleko Balatonu. Jsou oblíbeným cílem rodin s dětmi a ideální pro romantickou dovolenou ve dvou. Lázně nabízí vodní plochu 2.400 m2, na které se nachází 13 bazénů.
Termální lázně Hajdúszoboszló – popularitu lázní dokládá enormní počet návštěvníků, který se pohybuje okolo 1 milionu ročně. Není třeba obav, že by zde byla „hlava na hlavě“. Lázně Hajdúszoboszló nabízí 19 bazénů a zážitkový aqua park.

Wellness pobyty koupíte výhodně!

Pobyt v termálních lázních má blahodárné účinky na tělo. Do termálních lázní se jezdí léčit lidé s nemocemi pohybového, močového i dýchacího ústrojí. Koupele v horké vodě pomohou vyřešit i gynekologické či kožní problémy. V každém případě si odpočine i vaše mysl.
Myslíte si, že wellness pobyty v takových lázních musí stát majlant? Jste na omylu. Pokud se podíváte na nabídku portálu Slevoteka.cz, zjistíte, že wellness pobyt pro dva v oblíbených maďarských lázních Hajdúszoboszló vás vyjde i na méně než 3000 Kč! Na Slevoteka.cz je možné výhodně koupit i tyto další wellness pobyty Maďarsko.

Proč koupit právě zde?

Portál Slevoteka.cz přišel jako první v ČR s nabídkou cenově výhodných víkendových pobytů. Nabízí wellness i jiné víkendové pobyty od prověřených poskytovatelů za super výhodné ceny. Ale pozor – nabídka je vždy časově omezená, proto s výběrem dlouho neotálejte!
 Maďarské termální lázně

Foto zdroj:  www.slevoteka.cz